Напередодні проведення ЗНО з фізики

14 червня основна сесія ЗНО продовжиться проведенням тестування з фізики

Напередодні проведення ЗНО з фізики

У середу 14 червня основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання продовжиться проведенням тестування з фізики. Цього року кількість учасників тестування з фізики, у порівнянні з 2016 роком, дещо скоротилась і складає 26 тисяч учасників.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.

Для допуску до пункту тестування учаснику необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з фізики у 2017 році складається із 34 завдань трьох форм, на виконання яких учасникам тестування буде відведено 180 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 56 балам.

За вибором випускника результат виконання завдань тесту може бути зарахований як державна підсумкова атестація з фізики.

З метою підготовки до тестування учасники ЗНО можуть скористатись наступними матеріалами:

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього оцінювання.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання з фізики має одну некоректну задачу ( на тему «вологість» Завдання №28 Зошит №1). Прочитавши це завдання та спробувавши його вирішити, мої вчителі та репетитори не отримали результату, що був вказаний у відповідях, опублікованих УЦОЯО. Вони стверджували, що в кінці експерименту пара мала будь-яку вологість, а ніяк не 100 %, бо про це не було сказано. Тобто проблемою цього завдання є те, що не було вказано, що пара стала насиченою. Цю умову пропустили фахівці при складанні задачі. Але знаючи це, можна було легко вирішити завдання. Так як цей фрагмент був пропущений безліч випускників не змогли впоратися з цією задачею. Ось умова даного завдання: 28. Після того як у герметично закритий балон об’ємом 0,5 м3 поставили відкриту посудину з водою, з неї випарувалася вода масою 6 г. Визначте початкове значення відносної вологості повітря в балоні, якщо густина насиченої водяної пари дорівнювала 20 г/м3. Температуру повітря вважайте незмінною. Відповідь запишіть у...
Фізик
Для Вікторія: Елементарна задача. Оскільки мова про початкове значення відносної вологості. Посудина герметично закрита! І з посудини з водою випарувалося 6г води. Більше не може, бо пара стала насиченою!. Якби у посудині було всього 6 г води, то можна оскаржити коректність!
Коментувати