Osvita.ua ЗНО Тести ЗНО онлайн з української мови з коментарями
Тести ЗНО онлайн з української мови з коментарями

Освіта.ua пропонує учням, які готуються до ЗНО, сервіс, що містить завдання тестів з поясненнями фахівців

Тести ЗНО онлайн з української мови з коментарями

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури є обов’язковим тестовим предметом, результати якого зараховуватимуться як державна підсумкова атестація у старшій школі та як вступний іспит до вищого навчального закладу.

Результат виконання завдань частини тесту «Українська мова» та власного висловлення буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови. Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Освіта.ua пропонує всім, хто готується до іспиту з української мови і літератури, онлайн-сервіс, що містить завдання тестів ЗНО, правильні відповіді на завдання, а також ґрунтовні пояснення провідних фахівців до правильної відповіді кожного із завдань тесту.

Майбутні учасники ЗНО можуть ознайомитись з коментарями фахівців до тестів ЗНО з української мови і літератури, що були використані Українським центром оцінювання якості освіти під час проведення основних та додаткових сесій тестування, а також пробних тестів, що були проведені у минулих роках.

Використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з української мови і літератури, ознайомитись із формами завдань та коментарями до правильних відповідей завданнь тестів.

ЗНО-ОНЛАЙН

Освіта.ua
02.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
М
Використання сервісу надіюсь допоможе зрозуміти міністру освіти Новосад(Гриневич?)тому , що ті неправильні реформи від минулої влади продовжуються і ніби міністра поміняли.Зрозумійте,що те ЗНО з укр.м.,яке є - не всім потрібне у такому вигляді , його треба поділити;укр.м.-диктант,хто вибирає професії - не пов’язані з укр.м.,а те ЗНО ,що зараз є ,то для тих ,хто йде на фіологію...Правопис,зробіть-легший,для чого життя ускладнювати,позабирайте лишнє. У ВНЗ -перегляньте предмети,які там є,нехай вчать,що потрібно,особливо 1-2 курси.
Выпускник 2021
с С 2021 года обязательным будет только мова? Или я ошибаюсь?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!