Випускники не можуть роздрукувати запрошення на ЗНО

В УЦОЯО радять учасникам тестування спробувати роздрукувати запрошення на ЗНО пізніше

Випускники не можуть роздрукувати запрошення на ЗНО

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомляють, що опція за допомогою якої учасники ЗНО можуть роздрукувати запрошення-перепустки для участі у тестуванні, працюватиме. Про це йдеться у повідомленні УЦОЯО. 

Зокрема, у Центрі зазначають, що сайт установи працює у робочому режимі, однак опція "Інформаційна сторінка", з якої учасники ЗНО мають роздрукувати запрошення, перевантажена.

"Оскільки більшість учасників намагаються роздрукувати запрошення-перепустки саме сьогодні, опція "Інформаційна сторінка" перевантажена. Радимо повторити спробу після 14:00", - йдеться у повідомленні УЦОЯО.

Також, у Центрі радять роздруковувати запрошення-перепустки, використовуючи стаціонарний комп'ютер або ноутбук, оскільки така функція не передбачена для мобільного телефону або планшета.

Як відомо, запрошення-перепустка для участі у ЗНО містить інформацію про місце і час проходження тестування кожним учасником і є одним з необхідних документів, за якими здійснюється допуск до пункту тестування.

4 травня учасники ЗНО скаржаться на неможливість роздрукувати запрошення з сайту Українського центру оцінювання якості освіти.

Освіта.ua
04.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ксюша
чи можна якось завантажити запрошення-перепустку на комп, а потім роздрукувати
Кристина
Не могу скачать приглашение на ЗНО в 16:30????????????
Алла
Не завантажується " Інформаційна сторінка після 14.00. Що робити?
Tima
Для Алла: повтори ще раз
Ірина
Завантажується. У разі потреби зайди повторно
Алла
На тестування зобов’язані впустити і без запрошення (Ви ж знаєте, ДЕ повинні здавати?). Головне мати паспорт і сертифікат
Коментувати