ЗНО-2016 вийшло на нормальний план підготовки

Основна сесія ЗНО розпочнеться 5 травня тестуванням з української мови і літератури та триватиме до 17 червня

ЗНО-2016 вийшло на нормальний план підготовки

Система зовнішнього незалежного оцінювання вийшла на нормальний план підготовки. Про це виступаючи у парламенті повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун.

«Відповідно до затвердженого календарного плану, ми вкладаємось у визначені рамки», - зазначила Совсун.

Вона нагадала, що з 1 лютого триває реєстрація учасників ЗНО, міністерством узгоджена та підготовлена нормативно-правова база проведення тестування, відбулось відновлення програмного забезпечення УЦОЯО.

Також, за словами першого заступника міністра, новацією цього року стане апробація нового формату тестування з іноземних мов – тесту на аудіювання.

Як відомо, випускні шкільні іспити з української мови і літератури, математики та історії України, які в 2016 році будуть проведені у формі ЗНО, і результати яких за бажанням абітурієнтів можуть бути використані для вступу до ВНЗ, відбудуться у травні.

Зокрема, основна сесія ЗНО розпочнеться 5 травня тестуванням з української мови і літератури. Тестування з математики буде проведено 11 травня, а з історії України - 13 травня.

Зовнішнє незалежне оцінювання з інших предметів відбуватиметься після завершення навчального року, у період з 3 до 17 червня. Упродовж цього часу абітурієнти матимуть можливість скласти тести, результати з яких будуть необхідні для вступу до вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
22.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина Скибка
Здравствуйте. Есть ли какая-то альтернатива чтобы изменить предмет в сертификате? Правила на оф сайте, конечно,прекрасны. Но сертификат мне до сих пор не отправлен, а в колл центре сообщают,что "значить ви не зміните вже предмет". Ждать следующего года?Или еще есть к кому обратиться
Іnfo
Якщо ви маєте бажання зареєструватися на інший предмет, Вам потрібно пройти перереєстрацію. Для цього слід надіслати до регіонального центру оцінювання якості освіти рекомендованого листа, в який вкласти отриманий сертифікат та заново сформовану реєстраційну картку, яка відображає бажані зміни. Однак, визначений граничний термін, до якого особа може здійснити перереєстрацію — це 18 березня. Тобто документи, відправлені 19 березня розглядатися регіональними центрами не будуть. http://osvita.ua/test/50279/
Ірина Скибка
Прочитайте внимательней, пожалуйста- "сертификат мне ДО СИХ ПОР НЕ ОТПРАВЛЕН , а в колл центре сообщают,что "значить ви не зміните вже предмет"
Ірина Скибка
Для Іnfo: На почте сообщают, что их вообще только начали рассылать. Это "нормальный план подготовки" - поставить срок до 18го, а осуществить-то это как?
Коментувати