Тестування ЗНО онлайн на сайті Освіта.ua

zno.osvita.ua - новий cайт для безкоштовної підготовки майбутніх абітурієнтів до складання тестів ЗНО

Тестування ЗНО онлайн на сайті Освіта.ua

Сайт zno.osvita.ua, що надає можливість проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.

На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2014 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2010-2014 років.

Спосіб виконання всіх тестових завдань, у запропонованих на цьому сайті тестах, максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.

Для кожного окремого предмету ви можете також відкрити повний список всіх наявних тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

Скористатися сервісом ЗНО онлайн ви можете за наступним посиланням http://zno.osvita.ua/

Освіта.ua
19.11.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Артем Яременко
Опрлдоолщппзшррнш л ррншшоррооооррргшлилщщоолщзргщрешмргорррощмощопрддллллллллшоггзлиоолллллллл Я хочу пройти ЗНО по математиці
Олександр
Перша українська онлайн школа підготовки до ЗНО запустила чотири онлайн курси: з математики, історії, України, української мови та фізики. Коже курс містить відео-лекції, приклади розвязування тестів та задач, набір конспектів та тести для перевірки знань. Перші дві теми у кожному курсі безкоштовні, спробуйте: http://znaniya.znonline.org/