Визначено результати додаткового ЗНО з географії та фізики

Результати тестування розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання

Визначено результати додаткового ЗНО з географії та фізики

Завершено обробку відповідей та визначено результати додаткової сесії зовнішнього оцінювання абітурієнтів з географії та фізики. Додаткове тестування з географії та фізики відбулося 1 та 2 липня відповідно. Участь у тестуванні брали ті абітурієнти, які не змогли пройти тестування під час основної сесії ЗНО та випускники шкіл з Донецької та Луганської областей.

Тест ЗНО з географії складався з 58 тестових завдань, які в свою чергу були поділені на чотири різних форми. Кожна форма завдань мала власну схему оцінювання. Максимальна кількість балів за виконання тесту складає 92 тестових бали.

Тест ЗНО з фізики складався з 34 завдань трьох форм. Максимальна кількість балів за виконання тесту складає 56 тестових балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнаніз , ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а також кількість тестових балів, отриманих з кожного тестового предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасники тестування мають право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти до 24.00 годин 11 липня 2014 року включно.

Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
08.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лера
есть шанс пройти на бюджет с такими ба-ми 180,5 укр , 184-мат, история укр.-200 б, ат-т 52,5 ?? право
Карина Викторовна
Приховують.
Q&A
Оприлюднювати таблиці переведення тестових балів у рейтингові а також мінімальні статистичні дані по додатковій сесії УЦОЯО скоріше за все не планує.