Сьогодні будуть оголошені результати основної сесії ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти оголосить результати ЗНО з історії України, світової літератури, біології та хімії

Сьогодні будуть оголошені результати основної сесії ЗНО

Сьогодні Український центр оцінювання якості освіти завершить оголошення результатів ЗНО основної сесії.

Зокрема, будуть оголошені результати тестування учасників ЗНО з історії України, біології, хімії та світової літератури. Ці тестування завершували проведення основної сесії ЗНО в 2014 році.

Результати оцінювання будуть розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів 2 липня не пізніше 23 годин 59 хв. Також будуть опубліковані таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100-200 балів із зазначених тестових предметів.

Зазначимо, результати зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів визначені за 100-бальною рейтинговою шкалою (від 100 до 200 балів, з кроком 0,5 бала). В основу визначення рейтингу абітурієнта покладено його результат – загальну кількість тестових балів, тобто арифметичну суму всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту.

Результати зовнішнього оцінювання з усіх предметів, з яких абітурієнт проходив тестування, будуть відображені в інформаційній картці, яку абітурієнтам необхідно буде самостійно роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті Українського центру оцінювання. Відповідна опція стане доступна найближчим часом.

Як відомо, основна сесія ЗНО була завершена 27 червня. Результати зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнти використовуватимуть під час конкурсного відбору до обраних ними вищих навчальних закладів. Прийом вступних документів від абітурієнтів розпочнеться 11 липня та триватиме до 1 серпня.

Освіта.ua бажає успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання!

Для отримання інформації про вступну кампанію приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
02.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дима Плевако
У мене всього 594 бали з атестатом. Пройду десь?
Q&A
Вже і таблиці є
MmM
Для Q&A: тож немає ніде ніби
Коментувати
Василий Снигур
на страницах результаты уже есть
Влад
На інформаційній сторінці написано,що не раніше 23:59,а у вас що не пізніше 23:59
Юля
Ну нарешті дочекались