Сьогодні будуть оголошені результати ЗНО з фізики

Український центр оцінювання якості освіти продовжує оголошення результатів зовнішнього оцінювання

Сьогодні будуть оголошені результати ЗНО з фізики

Український центр оцінювання якості освіти продовжує оголошення результатів ЗНО учасників тестування.

27 червня не пізніше 23 годин 59 хв. абітурієнти дізнаються власні результати тестування з фізики. Також буде опублікована таблиця відповідності кількості тестових балів з фізики оцінці за шкалою 100-200 балів.

Зазначимо, результати зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів визначені за 100-бальною рейтинговою шкалою (від 100 до 200 балів, з кроком 0,5 бала). В основу визначення рейтингу абітурієнта покладено його результат – загальну кількість тестових балів, тобто арифметичну суму всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту з фізики.

У разі незгоди з отриманими результатами з фізики, абітурієнти мають право подати апеляційну заяву. Апеляційна комісія прийматиме до розгляду апеляційні заяви щодо результатів ЗНО з фізики, подані до 24.00 години 01 липня 2014 року включно.

Результати зовнішнього оцінювання з усіх предметів, з яких абітурієнт проходив тестування, будуть відображені в інформаційній картці, яку абітурієнтам необхідно буде самостійно роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті Українського центру оцінювання. Відповідна опція стане доступна після офіційного оголошення всіх результатів зовнішнього оцінювання.

Як відомо, вже оголошено результати зовнішнього незалежного оцінювання з тих предметів, що відбулися раніше. Зокрема, відомі результати ЗНО з української мови і літератури, математики, географії, всесвітньої історії, іноземних мов, а також російської мови. Про дати оголошення результатів тестування з історії України, хімії, біології та світової літератури буде повідомлено додатково.

Освіта.ua бажає успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання!

Для отримання інформації про оголошення результатів ЗНО та перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
27.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
коли будуть результати з історії України?
1
Лол, уже з’явилися :D

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!