Опубліковані правильні відповіді на тест ЗНО з хімії

Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з хімії, оголошення результатів відбудеться за 10 днів

Опубліковані правильні відповіді на тест ЗНО з хімії

Зовнішнє незалежне оцінювання з хімії було проведено 23 червня 2014 року. Тест ЗНО з хімії складався з 60 тестових завдань чотирьох форм. За умови правильного виконання усіх завдань тесту учасник ЗНО зможе отримати 94 тестових бала.

Після визначення тестового бала кожного учасника тестування, який є арифметичною сумою балів за виконання усіх завдань тесту, відбудеться конвертація отриманого тестового бала у оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування з хімії будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників тестування. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з хімії див. у розділі Відповіді на ЗНО 2014.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з хімії, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками тестування у попередніх роках.

Результати ЗНО, отримані учасниками, використовуватимуться для участі у конкурсному відборі при вступі до вузів України.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юра
Привет все !подскажите пожалуйста почему я не могу зайти на свою инфю страничку !там где поле года написано 2015 а мне нужно 2014 и сменить нельзя как жто исправить
Надія
Чому 94 тестових бала, якщо я нарахувала 96?
missinn2
Для Надія: завдання на послідовнісь оцінюються у 3 бали
Коментувати
Викладач
Усі запропоновані відповіді до завдання, яке починається зі слів «До складу одноосновної кислоти входять …» некоректні: кислоти складаються з молекул, а не йонів.
Юлія
хто не згідний з офіційними відповідями пишіть сюди - web@testportal.com.ua
Леся
На мою думку, якщо виникають якісь непорозуміння, потрібно звернутись до відповідних джерел, а саме:Домбровський А.В. Хімія 10-11 Органічна хімія К.:Освіта,1998 ст.48 де розглянуто саме це завдання і зазначено, що для етиленових вуглеводнів властива структурна ізомерія, яка зумовлена будовою (розгалуженням) вуглецевого ланцюга і положенням подвійного звязку у ланцюзі.а також зображено 3-и структурні формули. Стерео- та міжкласову розглядають як інші види. Аналогічно розглядають це питання автори: О.В.Березан Органічна хімія Київ "Абрис" 2004р ст. 37.П.П.Попель Хімія 11 клас ст.68
абітурієнт
Для Леся: відкрий підручник Попеля 11 клас ст. 70 там написано, що міжкласова відноситься до структурної ізомерії!
Леся
Для абітурієнта: прошу відкрити Березан де чітко розмежовано види ізомерії ст.37
абитуриентка
Для Леся: межклассовая изомерия - разновидность структурной. Читай внимательно учебник
Коментувати
Настя
в 30 у мене взагалі вийшло 6 ізомерів: бутен-1, цис-бутен, транс-бутен, 2-метилпропен, і циклобутан, метил-циклопропан
Настя
Для Настя: а без циклоалканів відповідь 4
Коментувати
Віктор
Влад, +1
Влад
Саме так, в завданні сказано про СТРУКТУРНУ ізомерію.Структурних ізомерів бутен має 3.Стереоізомерів 2.Але в завданні питають не загальну кількість ізомерів, а лише кількість структурних.Отже, на мою думку, правильна відповідь 3.
Віктор
Олексій, те про що Ви говорите +2, тобто ізомери циклоалканів було б відповіддю на питання про загальну ізомерію) Вважаю правильною відповіддю -- 3, адже в питанні йдеться про структурну ізомерію) А про циклоалкани, то це вже міжкласова)
Влад
Всі хто вважає, що 30 питання складенно некоректно або офіційна відповідь не є правильною пишемо листи з проханням переглянути це питання на адресу - org@testportal.com.ua
Олексій
Шановні, на 30 завдання правильна відповідь 5! У завданні чітко написано вказати кількість структурних ізомерів у сполуки, що відповідає формулі C4H8! А це три ізомери алкенів і 2 ізомери циклоалканів.
Леся
Не згідна із відповіддю на 30 завдання
Юлія
чи можна оскаржити відповіді?
Ігор
Для Юлія: Коли буде відомий твій результат,протягом 3-х днів можна подати апеляційну заяву.
Коментувати