Правильні відповіді на ЗНО з фізики відкориговані

Одне із завдань зовнішнього незалежного оцінювання з фізики матиме дві правильні відповіді

Правильні відповіді на ЗНО з фізики відкориговані

В Українському центрі оцінюванні якості освіти повідомили, що одне із завдань тесту ЗНО з фізики матиме 2 правильні відповіді.

Зокрема, в центрі зазначили, що предметна фахова комісія з фізики прийняла рішення щодо відповідей на завдання "Установіть відповідність між назвою процесу (1–4), що відбувається з ідеальним газом незмінної маси, та записом першого закону термодинаміки для цього процесу (А–Д), де Q – кількість теплоти, надана газу, А – робота над газом, ∆U – зміна внутрішньої енергії".

За рішенням предметної фахової комісії, окрім оприлюдненої відповіді: "адіабатний процес – ∆U+A=0" уважатиметься правильним ще й варіант "адіабатний процес – A=∆U".

Таким чином, усім учасникам тестування з фізики ці відповіді будуть зараховані як правильні.

Як відомо, тестування з фізики відбулося 18 червня. Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з фізики були оприлюдненні наступного дня – 19 червня.

Освіта.ua
23.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана Шевченко
Очень хочется познакомиться с автором этого творения!
Vlad
Для Оксана Шевченко: Чтоб пожать ему горло?
Коментувати
Светлана
А что никто не знает что при переносе в равенстве знак меняется на противоположный? Поэтому должно быть A= - ∆U. и правильный ответ один, а не два.
Оксана Шевченко
Для Светлана: все зависит от того, какую физ. величину понимать под символом А, если работва газа, то A= - ∆U, или A+ ∆U=0, если как в условии задачи работа НАД газом, то правильно A= ∆U
Коментувати
Оксана Шевченко
Правильное решение!
Vlad
Спасибо,что исправились)
Sveta
Хватит "валить" наших детей. Если не корректные вопросы- значить добавляйте всем 4 бала. Они весь год готовились не смотря на происходящее в стране.
препод
какие-то умники долго придумывали задания,чтобы потом всем мозги выворачивать с двумя прав ответами
Олег
Пропоную щоб всім за це завдання поставили максимальний бал за це завдання (4) .Адже завдання поставлено некоректно
фізик батько
Для Олег: 56 за все :)))
Коментувати
Антон Пустовой
Краще б додали ще одну відповідь, а саме 48, до завдання 31 про електроліз
Q&A
Для Антон Пустовой: там 96, нікуди не дінешся. В молекулі водню 2 атоми водню
Антон Пустовой
З закону Фарадея валентність водню один, а отже відповідь 48
фізик батько
явно написали молекулярний водень!!! Н+Н=2Н ...96!!!
Коментувати
Q&A
Я вважаю, що ВСІ учасники ЗНО з фізики, в не залежності від того чи вибрали вони якісь пари чи не вибрали нічого взагалі, з урахуванням того, що завдання 22 було не коректним, мають отримати максимальний тестовий бал (4) за це завдання. Інший варіант: це завдання взагалі не повинно враховуватися ні для кого з учасників.
Q&A
Відповіді завдання 22 з цьогорічного ЗНО з фізики СУПЕРЕЧАТЬ ЗАКОНУ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЕНЕРГІЇ і здоровому глузду. В умові зазначено "A - робота НАД газом" Запропоновані відповіді будуть коректними виключно в тому випадку, коли "А - робота виконана газом над іншими тілами" http://testportal.gov.ua/results_phys/
Q&A
Запропоновані зміни не роблять завдання вірним. Жодне з написаних рівнянь не буде записом першого закону термодинаміки для жодного переліченого процесу в умовах задачі.
Q&A
Перепрошую. Для ізохорного процесу рівняння вірне. Там робота не виконується ні над газом ні самим газом.
Тетяна
Cтосовно слова вірно. Так можна кохати, а рівняння чи завдання може бути правильним, чи не правильним. І чому вас вчили на уроках української мови?!
Коментувати
фізик   батько
а графік залежності (R) опору металу від (t) температури!!!! ПРЯМА а не КрИвААА залежнысть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ivan
Для фізик батько:По-перше, це так тільки в ідеалі. По-друге, всі інші варіанти взагалі суперечать здоровому глузду
фізик батько
Ваня, ти мені покажи (наведи) шкільний підручник де ця залежність не є прямою... .... відповідь має бути 100% а не гібридною .... про надпровідність ніхто не сперечається... а де впевненість що в т. О опір також 0 а не тільки t=0 2. питання про нитку 6 Н. Важко було явно вказати що тягнуть перший брусок рукою безпосередньо а не за нитку...
Коментувати
Anton
А сразу написать нормально не могли? Седел в ступоре на тесте, не знал что ставить.
Q&A
Для Anton: Абсолютно вірно. Там немає правильної пари. Правильна відповідь жодна назва не утворює пари з жодним рівнянням.
Цікава фізика
Завдання про нукліди!!! До нуклідів належать ізотони, ізобари, ізотопи! І лише у ізотопів однаковою є кількість поотонів у ядрі! Шановні укладачі де ж однозначність у відповідях?
батько фізик
Цікава фізика...ще забув про ізохору та ізотерму :)))))))))))))
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!