Опубліковані відповіді на тест ЗНО з фізики

Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з фізики буде повідомлено додатково

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з фізики

Тестування основної сесії ЗНО було проведено у середу 18 червня. Для участі у ЗНО з фізики у 2014 році було зареєстровано понад 66 тисяч учасників. Явка на пункти тестування склала 89,1 % від кількості зареєстрованих абітурієнтів.

За умови правильного виконання всіх завдань тесту учасники зможуть отримати 56 тестових балів. Після визначення результатів кожного абітурієнта тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Результати тестування з фізики будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО з фізики. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з фізики див. у розділі Відповіді на ЗНО.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з фізики, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками тестування у попередніх роках.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
19.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Q&A
Відповіді завдання 22 з цьогорічного ЗНО з фізики СУПЕРЕЧАТЬ ЗАКОНУ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЕНЕРГІЇ і здоровому глузду. В умові зазначено "A - робота НАД газом" Запропоновані відповіді будуть коректними виключно в тому випадку, коли "А - робота виконана газом над іншими тілами" http://testportal.gov.ua/results_phys/
Богдан
Запрошуємо всіх абітурієнтів на спеціальність "Управління інформаційною безпекою" у ВНТУ. http://ub.vntu.net/ Тут є вся інформація про викладачів, навчання, переваги спеціальності. На спеціальності викладають молоді викладачі, сертифіковані відомими компаніями Microsoft, Cisco. Ми базуємося на «Центрі інформаційних технологій і захисту інформації», проводяться лабораторні та практичні заняття, зокрема, в комп’ютерних класах IT Академії Microsoft та на сучасному мережевому обладнанні в комп’ютерних лабораторіях Мережевої Академії Cisco, а також в науково-дослідних лабораторіях технічного захисту інформації.
Олександр
Хтось зможе пояснити, звідки в 28 завданні береться друга правильна (?) відповідь 1,6?
Q&A
Для Олександр: Це буде значення кількості тепла, що отримає газ від інших тіл за весь відрізок 1-2-3. Протягом процесу 1-2 іде нагрівання, а протягом процесу 2-3 газ віддає тепло іншим тілам. Приблизно як в тепловій машині. Є тепло, що робоче тіло отримало від нагрівача, і тепло, що робоче тіло передало охолоднику. А робота виконана тепловою машиною це різниця абсолютних величин цих теплот.
Коментувати
:)
33
Вадим
4456
Zhenya
26
iam
23

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!