Абітурієнти склали тест ЗНО з географії

У суботу проведено ЗНО з географії, відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 16 червня

Абітурієнти склали тест ЗНО з географії

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з географії було зареєстровано близько 75 тисяч абітурієнтів з усіх регіонів України. Участь у основній сесії з географії не брали абітурієнти з Донецької та Луганської областей.

За 150 хвилин учасникам ЗНО з географії необхідно було розв’язати 58 тестових завдань. Максимальна кількість тестових балів, що зможе отримати учасник тестування за умови правильного виконання всіх завдань тесту складає 92 тестових бали, які після визначення результату тесту будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Визначення результатів зовнішнього оцінювання здійснюватиметься поетапно. Спочатку буде визначений тестовий бал кожного абітурієнта за наслідками виконання тесту, після цього відбудеться конвертація отриманого тестового бала у оцінки за шкалою від 100 до 200 балів.

Як відомо, оцінка за шкалою 100–200 балів є рейтинговою, тобто буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО з географії.

Для визначення результатів тестування необхідно 10-11 днів від дня проведення тестування. Про дату оголошення результатів ЗНО з географії буде повідомлено додатково.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з математики, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО з географії у попередніх роках.

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з географії будуть опубліковані у неділю 15 червня в розділі Відповіді ЗНО.

Наступного тижня абітурієнти складуть тести ЗНО з всесвітньої історії, фізики та історії України.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
даша
Завдання не дуже сподобались,а особливо задачі.Я вирішувала різні типи задач з географії при підготовці до зно,але таких ніколи не зустрічала.Невже не можна було дати такі задачі як на пробному тестуванні?.І дійсно більшість питань перевіряли не знання,а логіку.Тому людина,яка не готувалася до зно могла набрати більше балів,ніж та,що старанно готувалася цілий рік. А це як на мене несправедливо!...
Анна
Для даша: задачі були дуже і дуже легкі, тож радіти треба) А щодо логіки, то якщо добре знати географію, вона майже не потрібна. Сама проходила тестування цього року, коли побачила завдання, збентежилася. А потім просто пригадала, що вчила і написала дуже добре.
Коментувати
Юлія
БУло дуже складно! Я готувалась до географії протягом року.Завдання, які нам підготували(більшість із них) стосувались логіки. ТРохи в роздумах чи це нормально, що перевіряли наше вміння мислити логічно?)) Ще досі не відійшла...
вчитель
побачимо яка буде фізика...
Лариса
В этом году очень сложные зно по всем предметам (в другие года были легче), говорю это как педагог. Интересно, а сами, те которые составляли ЗНО смогли бы ответить хотя бы на 25%. Безсовестные, нет слов, жаль наших детей, у них сейчас стрес, а нашей Освите, главное, чтобы как можно меньше детей поступило в институты
Set
Для Лариса: Відповідаю Вам як вчитель. Нормальні, адекватні завдання. Не складніші і не легші від минулорічних. А Ви хотіли, щоб усі завдання були початкового рівня? Не всі учні мають з предметів ЗНО 12, підтвердження цьому мала кількість 200 балів. Мабуть, не відпрацювали репетиторство, що так репетуєте? ))) майже тавтологія)))
Галина
Повністю Вас підтримую. Для тих, хто готувався, завдання виявились цілком підйомними. Це ледарі завждишукають собі "відмазку"
Коментувати
THe LOST
Складають такі тести важкі для того щоб більше абітурієнтів зрізати!!!) Те що на навчяли в школі було лише 25%
Ivan E.
Для THe LOST: Не смішіть. Ви мабуть не знаєте, що шкала оцінювання рейтингова. Тобто, якщо ви написали на 124, то в загальнлму рейтингу ви кращий від 5%(чи скільки там) абітурієнтів.
я
А у вас, Lost, проблеми не лише з географією, як я бачу. Адже дитина початкових класів знає, що буквосполуки "ча-ща" пишемо з буквою А, тому не "навчяли", а "навчали"..А ще чимось незадоволені.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!