Явка на тест ЗНО з російської мови склала 77 %

10 червня було проведено тест зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови

Явка на тест ЗНО з російської мови склала 77 %

У вівторок відбулось тестування абітурієнтів з російської мови. Цього року бажання скласти ЗНО з російської мови виявили 6 395 українських абітурієнтів з усіх регіонів. За повідомленням УЦОЯО, явка абітурієнтів на тестування склала 77 % від кількості зареєстрованих учасників.

На розв’язання завдань тесту учасникам ЗНО з російської мови відводилося 150 хвилин. За правильне виконання усіх тестових завдань учасники зможуть отримати 88 тестових балів.

Для визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови необхідно 10-11 днів від дня проведення тестування. Про дату офіційного оголошення результатів буде повідомлено додатково.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з української мови, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО у попередніх роках.

Правильні відповіді на завдання тестів ЗНО з російської мови будуть опубліковані 11 червня у розділі Відповіді ЗНО.

Як відомо, 12 червня буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень з математики. 14 червня відбудеться ЗНО з географії. Про особливості тестів зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році читайте у розділі Підготовка до ЗНО.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
10.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів