Абітурієнти склали ЗНО з української мови

Про результати ЗНО з української мови та літератури вступники дізнаються не пізніше 28 червня

Абітурієнти склали ЗНО з української мови

Упродовж двох днів українські абітурієнти складали тест зовнішнього незалежного оцінюванні з української мови і літератури. За даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів на тестування склала 93% від загальної від кількості зареєстрованих учасників.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки всіх тестових робіт учасників. Оскільки бланки відповідей з власним висловлюванням перевірятимуться екзаменаторами, для визначення результатів учасників ЗНО з української мови та літератури необхідно більше часу, ніж для перевірки звичайного тесту. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з української мови і літератури буде повідомлено додатково.

За умови правильного виконання усіх завдань тесту учасники зможуть отримати 107 тестових балів. Отримані бали будуть конвертовані у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Правильні відповіді на завдання тесту першої сесії опубліковані сьогодні, другої - у суботу 7 червня. Див. розділ "Відповіді на тести ЗНО".

Під час оголошення результатів ЗНО з української мови та літератури буде оприлюднено дві окремих таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100–200 балів, окремо для першої і другої сесії. Відповідно, рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників кожної сесії.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з української мови, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал за 200-бальною шкалою, використовуючи результати, що були отримані учасниками ЗНО у попередніх роках.

Наступного тижня відбудуться тестування з російської мови, математики та географії.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2014 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
06.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маріна
Чого не має результатів?
Andrii Shkliaruk
Вступайте у ВНТУ на спеціальність «Управління інформаційною безпекою», якісне навчання, гарні викладачі, всі умови для розвитку у напрямку ІТ. По всім питанням пишіть в приват, або на мило abcz@mail.ua. Буду радий відповісти!
Назарія
Головне те, що на картинці спортзал і тренер зі свистком.. пфф. Так, все так і було на мові.
DOCENT
Для Назарія: Може то флешка, а не свисток ? І не тренер, а інструктор пункту тестування
iнструктор
то бейдж , а на вiкнах жалюзi.
to інструктор
Aга,слишком широкие жалюзи
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!