За його словами, середньорічний розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС збільшиться на чверть (на 25,5%).
"Проектом Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" передбачено подальше поетапне збільшення розмірів мінімальної заробітної плати а також значне підвищення оплати праці в сферах, які визначають якість життя суспільства", - зазначив Азаров.
Він повідомив, що середня заробітна плата завідувача дошкільного навчального закладу у 2012 році проти 2011 року зросте на 847 гривень, або на 35%, а вчителя вищої категорії загальноосвітнього навчального закладу - на 614 гривень, або на 25%.
Прем’єр також зауважив, що у 2012 році, на 1,2 млрд. грн буде збільшено видатки бюджету на виплати всім педагогічним працівникам надбавки в розмірі 20% посадового окладу.
"До того ж наступного року ми збудуємо десятки нових шкіл", - підкреслив Азаров.
