Спортивний інструктор

Спортивний інструктор планує, проводить та контролює виконання спортсменами фізичних вправ різної інтенсивності та технічної складності.

Мета його роботи полягає в допомозі клієнтам у здійсненні фізичних занять. На основі опитування та оцінки індивідуальних фізичних можливостей клієнта, його фізичного стану, обмеження рухливості та наявності минулих травм інструктор визначає цілі тренувань, розробляє план тренувань.

Для отримання найкращого ефекту від тренувань інструктор розробляє систему харчування та надає допомогу спортсменові під час виконання силових вправ.

Враховуючи наявність спортивного обладнання, відвідуваність у тренувальній залі, інструктор допомагає клієнту у виборі правильних засобів навчання та плануванні циклів тренувань. Під час тренувань інструктор слідкує за дотриманням клієнтом правил безпеки і безпечного поводження зі спортивним обладнанням і снарядами.

Професійні обов’язки

  • розробка індивідуального плану тренування на основі вивчення та оцінки індивідуальних фізичних можливостей клієнта, його фізичного стану, обмеження рухливості та наявності минулих травм;
  • ведення записів щодо проведених тренувальних занять та підготовка планів тренувань;
  • проведення індивідуальних тренувань з використанням наявних спортивних снарядів та обладнання;
  • розробка індивідуальної системи харчування, при необхідності з добавками та дієтами;
  • організація робочого місця з дотриманням правил безпеки, протипожежних заходів, охорони навколишнього середовища.

Претендент на посаду спортивного інструктора повинен досягти віку 18 років і мати мінімум середню освіту.

Роботодавці віддають перевагу колишнім спортсменам, випускникам спортивних навчальних закладів. Додатковою перевагою є знання іноземної мови на базовому рівні для спілкування з клієнтами-іноземцями.

Освіта.ua
02.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів