Оберіть майбутню професію з IBS Education
PR

Профорієнтаційний табір для учнів 8-11 класів від IBS Education допоможе обрати майбутню професію

Оберіть майбутню професію з IBS Education

На останньому тижні 2016 року у Києві вже вшосте відбудеться профорієнтаційний табір для учнів 8-11 класів. Організатором табору є компанія IBS Education, яка знає про проблему складного та свідомого вибору майбутньої професії.

Компанія IBS, окрім освітніх проектів для школярів, також реалізує заходи для студентів і дуже часто зустрічає молодих людей, які вже на студентській лаві розуміють, що займаються не тим, до чого мають хист. Саме тому варто отримати максимум інформації, щодо майбутньої професії ще в школі.

Зимовий табір IBS ознайомить школярів з представниками 12 професій. Спочатку учасники зможуть дізнатись більше про сучасні професії, такі як: SMM, веб-дизайн, копірайтинг, створення сайтів тощо. Після цього провідні спеціалісти у невимушеній та практичній формі ознайомлять старшокласників з класичними професіями: маркетинг, бізнес, PR, фінанси, IT, журналістика, право, психологія.

Окрім цього, для учасників підготована насичена програма з відвідування топових українських і міжнародних компаній.

Протягом тижня школярі працюватимуть у групах над проектами, що будуть презентовані наприкінці тижня членам журі та іншим учасникам.

Організатори Зимового табору IBS наголошують, що по завершенні табору дитина зможе визначитись із майбутньою професію та буде задоволена проведеним часом, що підтверджують більше ніж 500 випускників попередніх таборів.

Більше інформації можна отримати за таким посиланням або за телефонами 095-142-23-42 (Вікторія), 063-374-76-40 (Анна).

Табір відбуватиметься з 24 до 30 грудня. Місце проведення табору: «Brain Hub», Київ, вул. Голосіївська, 17. Вартість: від 1 700 грн.

ЗАБРОНЮВАТИ МІСЦЕ

Освіта.ua
13.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів