Програма PROF CAMP - включись у професію

Університет "КРОК" допомагає школярам у свідомому виборі професії

Програма PROF CAMP - включись у професію

Попереду осінні канікули. Для школярів – це чудовий час, щоб відпочити, поспілкуватися з друзями та… обрати майбутній фах.

Цієї осені Університет "КРОК" пропонує старшокласникам взяти участь у роботі профорієнтаційного табору PROF CAMP, де вони зможуть дізнатися про різні професії та зробити крок до усвідомленого вибору власного професійного майбутнього.

PROF CAMP - це шанс для старшокласників зробити канікули яскравішими, а їхнє майбутнє зрозумілішим і ближчим. Проект розрахований на учнів 9-11 класів. У програмі п’ятиденного табору – презентація професій, профорієнтаційне тестування, ділові ігри, екскурсії на підприємства, майстер-класи з hand-made, тренінги з особистісного розвитку та психологічний тренінг із підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Метою проведення PROF CAMP є допомога школярам у свідомому виборі професії та сприяння особистісному розвитку учасників.

З попередньою програмою PROF CAMP можна ознайомитися за наступним посиланням.

Дата проведення: 28 жовтня - 2 листопада 2013 року.

Загальна вартість участі: 150 грн. Учасники заходу: учні 9-11 класів.

Он-лайн реєстрація учасників обов’язкова. Заповнити реєстраційну форму.

Детальна інформація за телефонами: (044) 455-57-57, 093-420-58-85 (Ірина Пінчук).

Університет гарантує професіоналізм фахівців, які допомагатимуть дітям зробити крок до вибору майбутньої професії, стати впевненішими та наполегливішими на шляху до мрії.

Освіта.ua
22.10.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів