Чи отримуєте ви виплати вчасно й у повному обсязі?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо виплат заробітної плати педагогічним працівникам

Чи отримуєте ви виплати вчасно й у повному обсязі?

Місцеві бюджети повністю забезпечені коштами для виплат заробітної плати освітянам.

Про це повідомив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

За його словами, станом на 17 серпня освітня субвенція перераховується до місцевих бюджетів двічі на місяць і в повному обсязі.

Водночас на рахунках місцевих бюджетів акумульовано 14,3 млрд грн невикористаних коштів освітньої субвенції, що можуть бути додатковим джерелом для виплати зарплати педпрацівникам.

Освіта.ua
17.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олексій
Пенсія 3500, проживаю в гуртожитку ВНЗ, все життя "стою" у черзі на соціальне житло - машин, власної квартири, дачі ніколи не мав. Мінсоцполітики намагається позбавити субсидії на опалювальний період 2022 рік. За опалення у минулий зимовий період сплачували по 2500 грн за кімнату. Що ж це влада, яка так знущається над викладачами-пенсіонерами, і це під час війни. Подібна політика Мінсоцполітики під час війни є антинародною і антиукраїнською. Дніпропетровська обл.
007
Для Олексій: би посоромились. Пенсіонер живе в студентському гуртожитку! За все робоче життя Ви могли вже своїми руками дім побудувати!
Коментувати
Владислав
Відпустка 24 дні, серпень 2/3 - простій, хоча підстав не було. Говорять, що коштів немає. Кому вірити МОН чи місцевій владі? Поживаємо на мирній території.
Мiла
Думаю вчителi мають отримати не меньше як 150 000 гривень, бо будуть ризикувати життям. А до дистанцiйки ще треба дожити.
Лана
Директори мало не з нагайкою стоять, пiдгоняють в усьому. Наразi з перенесенням речей в кабiнети. Й це в Києвi. Дивiться що директори витворяють. Це неповага. Багато на себе беруть. Тим паче багато вчителiв залишилось закордоном. Знущаються з тих, що залишилось. Ще 1 вересня нiчого не готово. Змiшана форма навчання в перемiшку з сиренами. Ото буде навчання! Й як працювати, коли сирени й можливе попадания у якусь школу? Це ризик для життя. Чи така програма - знищити людей. Вчителiв бистрiше всього...
Вячеслав
Кропивницький інженерний фаховий коледж ЦНТУ з 24 липня повиганяли за свій рахунок, не має коштів.
Вікторія
Савинський ліцей Савинської селищної ради Ізюмського району Харківської області. Вчителі отримали заробітну плату за березень. Потім виплати припинили. Частина вчителів виїхала з окупованого селища.Ми дистанційно завершили навчальний рік. Зверталися за поясненням до селищного голови, телефонували на гарячу лінію. Але питання досі не вирішили.
Тетяна Дацковська
Багато звернень було і з мого боку у різні інстанції. Я виїхала з окупованої території, щоб не співпрацювати з агресором. Сподівалася отримати хоч зароблене, але де ті гроші ніхто не говорить. Є інформація, що сусідні громади Куп’янська дочекалися виплат, а Кіндрашівська сільська рада нічого освітянам не заплатила. Голова громади на зв’язок не виходить, співпрацює з агресором. Заробітну плату не отримали за квітень, травень, червень, ні відпускних, ні оздоровчих. Можливо хтось може підказати до кого ще маємо звернутись?
Юрій
Більш-меньш вчасно, але далеко не в повному обсязі. Абсолютно не зрозуміло чому мене відправили в простій! По-перше ніхто не запитував мене про це і не ознайомив з наказом, по-друге яка причина простою (я був класним керівником випускного класу, тож, як ви розумієте в червні роботи вистачало - але простій. Зараз знову відпустка, прицьому двічі ’’запросили’’ на курси підвищення кваліфікації), доречі на території нашої громади воєнні дії, дякувати Богу, не проходили. Шановні панове чиновники, наведіть лад, будь ласка, а якщо не спроможні, то мабуть варто знову підключати президента, в якого ж немає справ, окрім як виконувати ВАШІ ПРЯМІ обов’язки. Інший варіант - звернутися до суду!
Олена Іванівна
Добрий день з травня не отримую зарплату, знаходжусь за кордоном.Маріупольська школа.
Сушко Вита
З травня взагалі ніяких виплат не було. Проживаємо на окупованій території, працювали з чоловіком у школі! Де справедливість? Місцеві освітяни отримують зарплатню, а районні громади НІ! На за І за що жити?
Людмила Панченко
Пів року майже пройшло, як я виїхала з окупованої Донецької обл. Остання зарплата була за лютий. Куди тільки не писала. Скрізь мовчать. Немає нас. Профспілки розповідають про якісь відпустки. Де документ, який би регламентував дії для таких, як я? Його немає, наче не існує проблеми. Розчарована МОН навіки. Кинули людей на призволяще. Візьміть 2 тис. грн і живіть в чужому місті без нічого, спробуйте.
hope
Кошти виділено, а зарплат немає. Волинська область вчителі отримують 2/3 влітку, за стаж і престижність і т.д. скоротили до мінімуму. Ще й нараховують хто як хоче. Одна громада рахує тих нещасних 2/3 від тарифікації, а інша від окладу. Де шукати справедливість? У той самий час є сусідні громади, які отримують виплати в повному обсязі? Де ж діваються виділенні кошти? Хто має ці виплати контролювати? Чому немає контролю від МОН з виплат заробітної плати в повному обсязі? За що жити?
Економіст
Для hope: вочевидь у вашій громаді утримується більше ставок ніж покривається освітньою субвенцією. Тому коли з усіх в квітні забрали 10% призначень, вам стало не вистачати. Врятує лише реорганізація закладів
hope
У нашій школі у багато працюють на 0,5 ставки. Скоріше відбувається просто економія. Усе як завжди (((
Lesia
Виплачують 2/3 ставки
Коментувати