Чи вмотивовані ви до професійного зростання?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua про мотивацію педагогічних працівників до професійного зростання

Чи вмотивовані ви до професійного зростання?

Однією зі стратегічних цілей у галузі середньої освіти є професійне зростання педагогічних працівників і їхня вмотивованість до педагогічної діяльності.

Таке завдання окреслене в оперативному плані Міністерства освіти на 2022 рік.

Зокрема, заплановано створити центри професійного розвитку педпрацівників шляхом реорганізації районних науково-методичних центрів.

Окрім того, умотивованість учителів будуть забезпечувати через поступове підвищення заробітної плати.

Освіта.ua
02.02.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Leya
Ні, не вмотивована. Підвищення кваліфікацї викладача англійської, міжнародні сертифікати та іспити потребують грошових вкладень. Моя зарплатня не дозволяє робити такі витрати. Працюю у ВНЗ лише тому, що поки що маю здоров‘я заробляти ще десь, а не вимагати хабарів від студентів і залишатися людиною.
ТТ
Скільки можна ставити дурні запитання на кшталт: "Тепло ли тебе, красавица?".
учителька з Чернівецької області
Доброго дня шановні автори цього сайту, а також читачі. Дуже прошу вашої поради у одному дуже складному питанні. Так склалося що мені адміністрація школи, заклад з питань особистої безпеки не буду називати, запропонувала купити диплом. Мотивували це тим, що вчитися дуже довго, дорого і ще треба ЗНО здавати. Я купила диплом і мене взяли на роботу. Спочатку було все добре. Я працювала зауважень до мене не було. Тепер мене почили прижимати різними не зовсім прийнятними зобов’язаннями і навіть у якомусь розумінні шантажувати. Порадьте що мені робити? Я не розумію що з мене хочуть. Чи вони бачать що я раніше й так не дуже була патріоткою, а тепер хочуть мене вивести так щоб кругом ненавиділа, чи вони хочуть хабарів, але я і так нікого в цьому розумінні не ображала не розумію нічого. Підкажіть як вдіяти! У поліцію не можу піти, проти мене карну справу заведуть, а дирекція скаже що нічого мені не казала і нічого не знає.
Галина
Для учителька з Чернівецької області: давайте котлети окремо а мухи окремо. Ваш непатріотизм немає жодного стосунку, то того, що Ваше керівництво разом з Вами згідно порушувати законодавство за зговором. Саме таким чином, вмовляючи на одне порушення, роблять людей рабами. Дякуйте, що в гірший кримінал не втягли (торгівлю наркотиками серед учнів, розбещення дітей тощо). Не хочете у поліцію, то почніть життя з чистого аркуша: виїдіть в інше місто, викиньте липовий диплом, влаштуйтесь на не педагогічну роботу, а самі, за потреби, здобувайте вищу освіту чесним способм.
Нерогуль
Для учителька з Чернівецької області: Неправильно вы диплом покупали. Нужно так: поступить в вуз, в который договариваетесь за успешно сданные экзамены.
Тарас
Для учителька з Чернівецької області: є сайт на якому будь хто може перевірити ваш диплом і тоді турма. Шукайте іншу роботу
Коментувати
777
1) Заробітна платня, 2) задоволення від процесу, 3) почуття самовдосконалення та 4) вдячність тих, кому допомагаєш - оце і є справжня нагорода та доказ того наскільки вас цінують. У більшості шкільних вчителів нема жодного.
Хубз аль Султан
Для 777: В смысле ни одного? А как же п.4 (вдячність) на День учителя в виде бесконечных коробок с чаем? :D
ВОЙНА
Для 777: Как ни странно, с 90-х годов зарплата обычных учителей в Украине НИКОГДА не была не то что выше средней, а даже достаточной. А если молодая семья - хоть сразу в гроб. И никакие льготы и морковки это не перекрывают.
Надія
Для 777: Крім зв’язків із зацікавленими батьками сильних учнів, хіба що залишки цукерок та печива на свята. Але після директора і завучів, адже субординація.
Коментувати
Анжей
Учитель в частной или школы в большом городе значительно отличается от сельского учителя в глубинке. Да и в одной школе у некоторых благосклонные родственники и связи, а других пытаются гнобить. Даже без злого умысла если отдать хорошие группы одному, то другому автоматически достанутся неуспевающие и часто с неудобным расписанием.
Олена
Питання ні про що. Про яку мотивацію мова? З боку держави - ні; з боку колективу - скоріше так , ніж ні; особистісно - так....
Марія
Колеги, мені цікаво ким і чим ви вмотивовані ? Думається мені, що тільки своїм ентузіазмом.
Полина
Для Марія: Если не льготы вечно декретным и больным, и не большой отпуск или невостребованность на рынке труда, остаётся мотивироваться как преЗЕдент шоколадными таблетками и препаратами. А самая лучшая мотивация - очередная ложь, что не осознавать реальную ужасающую ситуацию.
Коментувати
Карпов О.
Кучка украіноненависників , об‘єднана грантовими срібляками , використовує штамп - плагіат на всіх , хто виступає проти цієі шайки. Без розбору!! Чи має недоліки Шкарлет? Має. Не б‘ється за систему, часто мовчить, пасує перед мінфіном, не вигнав поганою мітлою цих здрайців з міністерства… Але це від недосвідченності , молодості. Вважаю, що в Міністра є ще потенціал. А оці зелені мухи із могили, Уку , гарані, совсунихи, пени , соросята гидкі - хай ідуть тихо в ліс!
Юзик
Для Карпов О.: Политика = бизнес.
Кока
Для Карпова О.: А з якого це ти дива вирішив лизнути міністру? Тут пишуть тільки ті, хто бере участь у війні всіх проти всіх - то велике задоволення для заздрісників
Коментувати
unforgiven 2
Міністерство освіти і науки України очолює хабарник і плагіатор. Творчість учителя замінила паперотворчість. В школах відсутнє сучасне навачально-методичне і матеріально-технічне забезпечення. Зарплата вчителя на рівні африканських країн. Служба якості перевіряє дірки в шкільних парканах. Ось така "мотивація" збоку "держави". Спочатку потрібно скасувати "реформи" знищення освіти, а вже потім ставити запитання.
Карпов О.
Для unforgiven 2: це коментар бота із могилки. А приКвіту було краще? Той і на роботу не ходив. В рідному університеті 5 раз не обирали ректором. Тепер його скривдили, Совсуниха за ручку привела до Кабміну… пожаліла. А за звинувачення в хабарництві можна і під суд.
Галина Нечерда
Для unforgiven 2: Африка різна. В Ліберії вчитель отримує 40 доларів, в Конго 50, Сьєрра-Леоне 60, Єгипті 70, Ефіопії 100, Анголі 110, Чаді 200, Тунісі 170, Нігерії 270, Кенії 280
Коментувати
ЖінкаВП
"...Дед Мороз: Тепло ли тебе, девица? Тепло ли тебе, красная?..." Суча банда і терпеливі мовчазні педагоги.
Юрій
Окрім того, умотивованість учителів будуть забезпечувати через поступове підвищення заробітної плати. Вот когда у учителей будет зарплата, обещанная Зелей в 4000$, вот это и будет главной мотивацией для профессионального роста и чтобы в учителя шли образованные абитуриенты, а не реорганизация никому не нужных РМНЦ. А с их "поступовым зростанням", скоро в школах вообще работать некому будет.
Сарказм
Ну разумеется -в Польше, России, Венгрии, США, Канаде, Германии или Китае, но пока точно не в колониальной УА 404 под зе 95.