Як ви оцінюєте роботу МОН за останні 6 місяців?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо роботи Міністерства освіти за останні 6 місяців

Як ви оцінюєте роботу МОН за останні 6 місяців?

У Міністерстві освіти, після відставки уряду Олексія Гончарука, змінюється команда міністра освіти і науки Ганни Новосад, яка очолювала освітнє відомство з 29 серпня 2019 року.

Ганна Новосад вже підбила підсумки своєї роботи і висловила сподівання, що новий міністр продовжить шлях змін, які тривають в освіті та науці останні шість років.

Освіта.ua
06.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
зоряна
современная система образования устарела ,а так же утратила те функции что имела . Никому не нужно что бы учитель просто что то читал с книги или пересказывал книгу,нужны знания,а знаний у педагогов нет . Еще не факт что с улицы к вам захотять прийти и что то то бесплатно расказать,поскольку знания становитсья очень дорогим товаром,учителям не платять потому что знаний у них просто нет,люди готовы платить за знания ,не за бумагу ,не за диплом,а за знания практические с умением применить на практике. Те которые они смогут потом продать в виде продукта ,вы все хотели жить как за рубежом,а следовательно вы хотите платные частные Институты и школы.... С чего вдруг кто то должен вам дать бесплатно знания? знания продають по более чем 10 000 в месяц это ходовой товар ,почему вам его должны дать бесплатно? .... вы живете в прошлом раз ращитываете на качественое обучения бесплатно ,раз больше нету СССР и нету опытных педагогов,что горить качественных учебников нет .. Есть два пути это платные школы и частное образование.и лишь бы ребенок куда то то отходил государственая система....Я предлагаю просто продать школы точно так как поликлиники частному бизнесу ,только тогда у хороших учителей будет хороша зарплата ,а остальные пусть переучиваются на кассира в магазин
Кто виноват и что лелать
Для зоряна: А может проще изменить наш капиталистический строй? И вообще,раз у нас всё платное( медицина,образование и всё- превсё) и каждый сам за себя, тогда вообще в чём смысл государства? Воровать бюджет?
Коментувати
Лордкипанидзе
Оцениваю работу Мон отрицательно. Не професионально , безответственно, глупо. Руководители с народом не общаются , на работу ходят нехотя, всех презирают. Везде завал и провал.
КатеринаОдеса
Найбільш некваліфіковані чиновники в Моні нині . Що вартує цей Альоша з Привозу - Ігорка Стадний. Щось як придумає- хоч стій, хоч плач. Самовпевнений молодик, невихований нахаба.
Мао
Для КатеринаОдеса: eсли коротко— охереть от глупости!
Коментувати
учителі
Оскільки новий закон підписаний і влада має повне право набирати працювати до школи людей з вулиці. Треба слово учитель замінити на надавач освітній послуг! Учитель - це людина яка має педагогічну освіту. Від тепер влада не має жодного права називати учителями тих, котрі не закінчували педагогічну освіту та не мають відповідної педагогічної кваліфікації. Можливо дані зміни своєрідна розвлєкаловка. Але через 3-5 років ці реформи будуть відчутні у повній мірі. І виникають великі сумніви, що наслідки цього закону будуть позитивними.
Tet-a-tet
Для учителі: Ви явно переоцінюєте значення вчителя у сучасному освітньому процесі. У наших СШ нудно,навч. програми закостенілі, учні знають більше, ніж у підручнику. Сьогодні вже не потрібний вчитель-лектор, потрібен провідник для дорослого життя, а це вам не тексти переказувату монотонним голосом. А ті, кого Ви називаєте"людьми з вулиці" часто знають і вміють більше вас, то ж змиріться з тим, що ера класичного вчителя-лектора відходить у небуття. Зрештою, заможні люди і так собі дадуть раду, а бідні, якщо дуже захочуть, теж отримають те, до чого прагне душа. І вчителі тут ні при чім, є бажання отримати знання- доступ зараз до них не обмежений.Сідай за монітор і гугли скільки хочеш.Пийте жочогінні засоби вічно незадоволені та ображені.
1
Для Tet-a-tet: вже років і років, як не існують вчителі-лектори. Та коли ж отой безлад в головах скінчиться? Не існують вчителі-лектори, а про них знов і знов згадують. Програми не закостенілі.Вони, від слова, де..., тобто - створнені неуками, які навіть промоніторити власну діяльність не здатні. МОН, кажете? А на що здатне МОН, якщо в ньому зібрано людей, які не володіють темою роботи? Заможні люди не дадуть ладу ні собі, ні дітям, тому що заможним людям важливо,щоби їх діточкам виставляли високі бали за наднизькі знання. ТАк, вони поїдуть із цього болота. Але не факт,що там,куди вони виїдуть,їм буде так добре,як вдома.А роль вчителя нікуди не ділась. Вчитель як створював, так і створює ту реальність, на яку ніхто не розраховує.Он-мажори(діти заможних)вже керують на столах,на самокатах, у воді...
Коментувати
Катерина
Довалили все, що тільки можна. Даремно отримували зарплату і премії. Це найгірша міністерка в історії сучасної України
Дмитрик
Для Катерина: А ее блатная соросовская бригада- стадно - шаровского разлива?
Коментувати
VIRA
Оцінювати нема чого. Сприяння розвалу освіти було на 12 балів.. Нічого нового , щоб дало можливість змінити освіту, одні тільки лозунги. Професіоналів мало, розумні люди чомусь або не йдуть в Міністерство, або ж їх не беруть.
Лариса
полный развал образования. Дебилизация детей. Они и так... Мрак кромешный. И дети, и их родители.
VVT
Реформа освіти вже йде багато років і кінець цієї реформи мабуть ніхто не побачить, а кращі виїдуть із країни бо немає перспектив - єкономика країни знищена, ввп падає то звідки взятися коштам на фінансування освіти. Майбутньому міністру побажання - припиніть в цей тяжкий для країни час експеременти над освітою , не все зразу ...
vvv
Для VVT: брєд ти пропонуєш. тому і жопа у країні, бо застойна освіта як раз сьогоденних керманичів і сотворила. а якщо нічого не робити, сотворить ще. і це коло не розірвати просто спостерігаючі.
VVT
Для vvv: якщо такий продвинутий то йди в міністри...
Коментувати
vvv
нічого оцінювать, мало часу було. і так як застойний совковий мозок проти усього нового, то краще вже оцінювати совковий курник, який нововведення і зміни своїми мізками не окучує і саботує процес.
Правда
Новосад для себе попрацювала на всі 12 балів, -то про неї сказали,а може і ще хтось з міністерства?,(не пойман,не-вор).Я думаю вона повністю не задоволена своїм результатом,могла більше,за скоро сказали-піти,там ще ремонт ,...
Тая Титова
Ментальність народу: " нацарював гривнів з 100 та втік"! Чекаємо на інших царів- міністрів! Цікаво, наступні одразу будуть велику зарплатню вимагати чи декілька місяців почекають?
Вігранівська
Оцінювати мон за остані місяці- дитсадок самовпевнених і пихатих малюків- грантоідів. Трощили по долях людей без тіні сумління.
Ярослава
Так соромно за слова та вчинки міністра ще ніколи не було, як за останні 6 місяців.
наталія
: Наталія Оцінюю роботу на незадовільно. Необхідно призначати на посаду міністра людину-практика. Щоб людина пройшла шлях від простого вчителя до науковця .
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!