Чиї інтереси відстоювала міністр освіти на суді Мартиненка?

Беріть участь в опитуванні Освіта.ua щодо появи Лілії Гриневич під будівлею Солом'янського суду

Чиї інтереси відстоювала міністр освіти на суді Мартиненка?

Появу міністра освіти Лілії Гриневич під будівлею Солом'янського районного суду Києва, який обирав запобіжний захід екс-депутату Миколі Мартиненку, затриманого прокурорами НАБУ за підозрою у розтраті грошей одного з державних підприємств, активно обговорює освітянська спільнота.

 

Освіта.ua
21.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Пригода в школі
Скільки зла таїться всередині за гарною подобою: гадюка ховається в траві.
;-),
Для Пригода в школі: а ЧТО есть зло НА САМОМ ДЕЛЕ???
Коментувати
Л.В.В., да, Гриневич
никоим образом НЕ СПОСОБНА понять, что делать с системой, в работе с которой, не чувствуется её компетентность как лидера. Да и - а ГДЕ она работала? ЧТО она видела в своей жизни? Чего добилась? Реально добилась? А видела она работу чиновницы. Добилась попасть в ВР. По словам СМИ побывала не в оной партии. ЗАчем люди идут в партию, или поддерживают определённый круг политиков? Чтобы быть политиком. Зачем людям быть политиком? Чтобы получать такие деньги, которые на рабочем месте по диплому они никогда не получат. Зачем им такие деньги? Чтобы, по их мнению, хорошо жить. Способна ли ГРиневич ПОНЯТЬ, что происходит в системе, если она, в отличие от того же Квита (да простю я себя,поскольку Квита, как человека, не принимаю) своей спиной не прочувствовала как это, когда ты работаешь с детьми умными, знающими, и, тчо главное, не собирающими дань преподам во времена сессий. Что она может? Говорить то, что ей покажут. Способна ли добиться бОльшего? Вот и думайте
Микола
Хіба можна морально оцінити індивідума, у якого, совісті немає...???
Pasha 23
А втім, мій друже, ти відкрив нам Найглибший страх, Засуджую його прилюдно оголитись Перед всіма. Зруйнуйте стіну! PINK FLOYD "The Wall"
Л.В.В.
Ви краще почитайте рекламки у правому верхньому кутку вікна браузера: "Після 9-го класу - в Чехію" "Безкоштовне нвчання в Польщі" "Освіта за кордоном" Може давайте відмовимося від навчання дітей в Українських школах? Нехай їкращі уми їдуть за кордон навчатись. А тут їм робити нічого. Залишимо собі лише пастухів та продавців соняшникового насіння в стаканчиках, ім і початкової школи достатньо буде. Щоби зрозуміти Л.Гриневич, потрібно побувати в "її шкурі". Ми її не розуміємо так само, як вона не розуміє тих, хто все життя працює в школі на півтори-дві ставки.
в принципе её
Для Л.В.В.: понять можно. Она не способна понять
Коментувати
Освітянин
Чиї інтереси відстоювала міністр освіти на суді Мартиненка? Відповідь однозначна: Компетентнісного школяра!
Виктория Владимирова
Сегодня снова прислали бумажки по микрорайону, который обещали отменить! Лилия Гриневич чхала на учителей, у нее есть дела поважнее, а вообще-то надо признать факт: пришла на должность очередная брехуха и жлобиха. Очень жаль!
Олександр
Ректора - корупціонера ДДТУ (м. Камянське) проф. Коробочку О.М. підтримує міністр-плагіатор Л. Гриневич. Система кругової поруки - результат псевдореформ в освіті.
друг Гриневич
Не женіть її за корупцію, вона ще може бути корисною як міністр. Років дванадцять.
чогови?
Ото, причепилися! Ну, проходила мимо, ну, зайшла, "чисто полюбопытствовать"...
Учитель з села
Не царська (міністерська) це справа -по судах шлятися.Краще б по школах проїхала та подивилася в очі вчителям- як тепер вони виглядають,маючи міністра-прогульника,адже її до суду не викликали і заяву на відпустку без збереження заробітної плати вона не писала. А от з вчительки, яка потребує лікарської допомоги стоматолога (біль нестерпний!) вирахують до копійочки
право
Декларацию о резко выросших доходах за 2016 год отрабатывает...
Іван
Пані Гриневич! Терміново заяву на стіл і на вихід з речами з міністерства освіти. Це ганебний вчинок. Ось хто хрещений батько міністра Гриневич!
Оксана
Та тому, що інвестиції відпрацьовувати треба)
Vladimir Che
Ну що, пані.... еее... товариш недоміністр, збирайте особисті речі і на вихід з кабінету. За власним бажанням. Чи згідно статті за відсутність на роботі без поважної причини. Чи , гірше того , за аморальну поведінку що виявилася у формі участі у східняку блатних, корупціонерів , брехунів, злодюг. Зробіть вчинок ,Гриневич.
Natalya Terefelska
Це була її велика помилка. Можливо, найбільша. Авторитет не купляється і не продається...
Олекса Позняк
Для Natalya Terefelska: яка помилка? Вона ж не дура. Просто якщо ти в банді ти собою не керуєш. За це маєш долю
Елена
Для Natalya Terefelska: согласна на 100%. Взвешенный и умный комментарий.
Пьер
Для Олекса Позняк: Видно у Вас есть познания в этих темных делишках, раз столько знаете об этом?
Коментувати
Степан
Івану: В тому рахунку і ректори, призначені (ой, "обрані") в цей період
Иван
В 2005 г. Мартыненко и Третьяков принимали в АП налик, который им свозили с Украины "соискатели" должностей, освободившихся от попередников в период оранжевой революции
Зориана
Не политического, а олигархического руководства и владельцев проекта для выборов "Народный Фронт" с Яценюком и остальным продажным болотом.
Просто Мария
Спалили контору. У тетки там точка, под судом, где она подрабатывает))) клиенты там солидные, женщина она с опытом. А суд она вообще погреться зашла, стоять на таком холоде таже опытные пута...(педагоги) долго не могут.