Чи потрібнен у школі доступ до мережі Wi-Fi?

Беріть участь у опитуванні Освіта.ua щодо необхідності надання доступу учням до Інтернету

Чи потрібнен у школі доступ до мережі Wi-Fi?

На сьогодні переважна більшість закладів та установ пропонують безкоштовне користування мережею Wi-Fi у своїх приміщеннях. Беріть участь у опитуванні Освіта.ua щодо необхідності надання вільного доступу учням до інтернету у школі.

Освіта.ua
06.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Село 3G
Що, ви всі коменти курите, поповнив смартфон і користуєшся 2-3G інтернетом, без шнурків і точок доступу в селі, або в місті тим більше!!! Не потрібно придумувати велосипед, ним уже давно користуються!
Skjeld
У наш час розвитку цифрових технологій у школах потрібен доступ до Wi-Fi. Знову ж таки для використання у перегляді презентацій, відеоматеріалів для навчання. Вчителям протягом перерви між уроками - почитати щось цікаве, пр. новини. Хтось каже про списування - та будь-який школяр платить по контракту за моб.інтернет, який точкою може роздати всім для списування. Якщо поставити пристрій для обмеження сигналу, то це обмежуватиме права громадян на комунікацію, тобто якийсь важливий дзвінок до вчителя чи учня. Але якщо списує дитина , то вже автоматом опрацьовує матеріал у голові і аж такого ортодоксально поганого у цьому немає, це навпаки користь.
Роман
Для Skjeld: Щодо списування, моя думка така: враховуючи спрямованість сучасних вимог більш до рівня володіння знаннями (те, що "тіпа сучасні" вітчизняні "педагоги" пропонують називати "компетентностями"), ніж до рівня відтворення, контрольні завдання повинні бути побудовані таким чином, що списування неможливе (бо це рівень "папужки", рівень відтворення).
Вероніка Ніколаєва
Наші вчителі цілий день в школі сидять в Однокласниках та Вконтакте, а дітям пароль не кажуть і не збираються, бо ж вони весть інтернет трафік на свої непотрібні соц мережі витрачають
Коментувати
Дмитро
Уже все давно сделали операторы сети установив 3G. На смарт закинув 2Гб на месяц, без проблем можно находить все что нужно и для списывания, и юзать соц.сети. А если ещё и видео смотрят частенько, то 4гб в самый раз. Так что если нету Wi-Fi, то для нынешней молодежи это не критично. Да и сами преподы тоже любят частенько посидеть на парах в инете. А на счёт глушилок сигнала, то это надо уладить на законодательном уровне, ибо за незаконное использование подобных глушилок грозит штраф, или срок. Так что школота, пользуйтесь пока во всю своими гаджетами. Изъять их у Вас не имеют права на уроке никто. P.S Немного захотелось просто приструнить преподов по этой теме.
Накипелов
Якщо відкрити доступ для всіх учнів - покладуть мережу!!! В навчальних цілях, в принципі, можна підключати обраних, знявши пароль і запровадивши фільтрацію по MAC-адресі.
Anna
Для Накипелов: в универе Wifi открыт для всех и никто ничего не положил. Зависит от качества самого интернета
Коментувати
ruslana shamanska
а чому ж наші учителі не використовують можливості мобільного навчання? тести, перегляд відео, пошук інформації, словник... Слід навчати дітей використовувати телефон розумно!
Валерій
Так потрібно. Також потрібно передбачити фінансування конкурентної оплати праці системного адміністратора-інженера для налагодження всіх процесів та відповідного апаратного та програмного забезпечення. Читав десь рік назад, як мер м. Нью-Йорк заборонив використання мобільних телефонів у школах, поставили спеціальні пристрої, також цікава інформація для роздумів.
Вчителька
НІ, НІ І ЩЕ РАЗ НІ! на уроках доступ до мережі нехай буде через підключення вчителя, а на перервах нехай відпочивають, активно рухаються чи просто ХОДЯТЬ! Дивлюся у нашій школі: перестали дітки на перервах бігати, сиииидять рядочком понад стіночкою, усі в іграшках(( А як же мозковий відпочинок? Очі? Спини? Стан здоровья дітей погіршується((
Anna
Для Вчителька: ага, попробуйте побегать по коридору, через секунду на вас накричит учитель или завуч еще и замечание в дневник наишет.
Коментувати
Сергій
Спробуємо дати відповідь на питання: чи потрібно наливати воду в басейн, коли ми ще тільки навчаємо дітей плавати? Безумовно, ТАК! У школі потрібен доступ. Діти повинні користуватись якомога більше сучасними технологіями. От тільки як вони це використовують? Це інше питання. Ножем можна порізати хліб і, водночас, можна завдати шкоду. А як вам таке: в класі на стіні стенд із кишеньками. Входячи до класу кожен в кишеньку із номером свого робочого місця кладе гаджет. Після уроку - забирає. Кажуть, що є така європейська практика.
Макс
Да, но только на переменах. На уроках действительно нужно запретить пользоваться гаджетами на законодательном уровне.
Ирина
Нет!и лучше бы официально запретили пользоваться телефонами во время уроков .предлагаю установить штрафы родителям,если словят ученика с телефоном в руках во время урока.вести урок и без конца одергивать и призывать спрятать телефон во время учебного процесса становится не реальными.уже просто плюешь и не обращаешь внимания!зачем же еще им облегчать возможность не участвовать в обучении!
Руслан
Для Ирина: Для чого? ви зробіть так, щоб діти використовували телефон для навчання. Наприклад, веб-квести, завдання он-лайн, тести он-лайн і т.д.
Коментувати
Глазунов М
Так, але щ певним визначеним контентом. Не менше 20 Мбт