Чи отримуєте ви задекларовані урядом зарплати?

Беріть участь в опитуванні Oсвітa.ua щодо реального рівня заробітних плат педагогічних працівників

Чи отримуєте ви задекларовані урядом зарплати?

За словами міністра освіти, з 1 січня 2017 року середня заробітна плата шкільного вчителя зросла до 4 800 – 6 800 гривень.

Зокрема, Лілія Гриневич під час виступу у парламенті наголосила, що молодий вчитель, який не має стажу і високої кваліфікаційної категорії, зараз отримує понад 4 800 грн, а середня заробітна плата вчителя вищої категорії з надбавками на сьогодні становить понад 6 800 грн.

Освіта.ua
20.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Практик
Світлана А до якої категорії відносять адміністрації шкіл? Ставка заступника директора(14 т.р. і 32 роки стажу) 3922,00, а прибиральниці чи лаборанта, чи секретаря - 3200,00! Круто! Долаємо прожитковий мінімум чи реформи?
Наталя
У мене 18.5 годин. Вища категорія і вислуга оплачується 30 %. Класного керівництва немає і зошити не оплачують. На руки отримую 4700 гривень. А де ж обіцяні 6000 гривень?
Віталій Карпа
Для Наталя: а чому ви не вказуєте хочаб місто.. не кажучи жепро номер школи чи Прізвище?
Коментувати
Галина
22 роки стажу, перша категорія, 17.5год навантаження. На руки 4200грн( не маю класного керівництва)
Віталій Карпа
Для Галина: а чому ви не вказуєте хочаб місто.. не кажучи жепро номер школи чи Прізвище?
Коментувати
Психологиня
Практичний психолог. ІІ категорія. 0,5 ставки та 5,5 годин факультативів. Отримую на руки 2800
Віталій Карпа
Для Психологиня: а чому ви не вказуєте хочаб місто.. не кажучи жепро номер школи чи Прізвище?
Коментувати
Бадя
Перед ким звітуєте про свої злидні, реб’ята? Нагорі вас не чують за радісним піднесенням бравурних промов і ніжним шелестом купюр.
народний вчитель
більше 20 років стажу, вища категорія, старший вчитель, без кл.керівництва і перевірки зошитів та зав.кабінетом (за кабінети взагалі нікому в школі не платять), 20 годин в тиждень = 8000 грн нараховано (6400 на руки)
Оксанка
14 років стажу, 24 години,кл.керівництво, вища категорія-7000.
Колян
У мене 18 років стажу, 25 год навантаження + кабінет інформатика, без класного керівництва, 1 категорія, отримую на руки 5200.
Вчитель Волинь
У мене 27.5 год навантаження, 4 роки стажу, ІІ категорія, без зошитів, без кабінету, без класного керівництва. На руки отримую 5100. Тобто ставка - 3400 чистими. Які 4800? Що Гриневич меле ....???
Накипелов
Для прикладу, нардеп який кнопкодавить і більше нічого не робить, отримує 17500 грн (бо за 6500 грн. працювати чесно НЕ МОЖНА). А вчителям - можна. Слава совково-єврейській партії приймака Грйсмана!!!
Бадя
Для Накипелов: Для початку - нардеп отримує набагато більше. І чого ото скаржитись на владу? Адже вчителі в Україні самі формують світогляд молодого виборця, в т. ч. і політичний. Ті виборці, що обирали і нинішніх, і папєрєднікав, і папєпапєрєднікав - усі врни пройшли крізь ваші руки, дорогі наші колеги із солідними педстажами ! Повне ігнорування молоддю виборів - теж ваше педагогічне досягнення. До того ж (не втомлююсь повторювати) виборчі дільниці розташовуються переважно в школах. Дирекції отримують непогані довісочки до ЗП, трошки ділиться із слухняними вчителями, і так уся ця кагала весело виконує партійні замовлення.......... Хто, питається в загадці, обслуговує діючу владу?.... А то, шо ти преш на Гройсмана і єврейську партію - то це в тобі грає побутовий антисемітизм. Додай ще тоді й Гриневич, чи шо.......
Коментувати
Накипелов
Мінімальна зарплата 3200 грн. Ставка спеціаліста 3152 грн. (писали вже, але повторюсь). Спасібо дєду за побєду...
Ростислав
19 років стажу, старший вчитель, вища категорія, 26 годин - 9500 грн.
Игорь Соломонов
Для Ростислав: грязними!!!
Коментувати
Ilona
А чому забули і не згадують дошкільну ланку освіти, чи вихователі дошкільних закладів не педагоги??? Коли вже і їх згадають, як ОСВІТЯН?!!
Бадя
Ото вже де трагікомедія! Дорослі люди наче, а позбиралися і міряються своїми цифрами, як ото малі пацани - у кого довший. А подекуди ще й "крики душі" лунають, і картина - як у Н.-Левицького : жебраки сидять, напоказ виставляють свої каліцтва - у кого страшніше, той і побідив..... Учительство ! Отямся ! Ці всі цифри - гімно свиняче. Ви що , не розумієте, що більш-менш терпима ЗП - це еквівалент штуки, плюс/мінус. ( Для країн третього світу - приблизно прийнятна норма, а ми - серед них). А самий мінімум для прожиття в сьогоднішній Україні - це не менше десь п’яти-шести сотень на члена родини.! Скільки ви ще, цікаво, жебратимете і квилитимете над своїм жебрацтвом? Дорогі мої, золоті мої вчителі.... Коли ж ви вже з овечого корму та й перейдете на вовчий? ........ Без образ. ОК?
Накипелов
Для Бадя: поставив би плюс, так блокують с*ки. Навіть при легітімному такого не було...
Бадя
Для Накипелов: Не спіши, братан, я там тобі уже понаписував...
Коментувати
Наталія
Яку зарплату не платіть, а зараз робота вчителя зводиться до репетитора. На уроках ніхто з дітьми займатись не хоче.
ВЧИТЕЛЬ
Для Наталія: НЕ судіть усіх по собі!
Бадя
Для Наталія: Нічого подібного ! Приєднуюсь до репліки ВЧИТЕЛЯ. Я на уроках хочу і займаюсь. І працюється мені легко і невимушено. І маю досвід : значна частина дітей не були в репетиторів і дня, а ЗНО поздавали достойно. Одне "але" - профільний клас, 8 год /тжд......... А ЯК ВАМ СВЕРБИТЬ РЕПЕТИТОРСТВУВАТИ, ТО КОНЄШНО Ж ВИ НІЧОРТА НЕ РОБИТИМЕТЕ НА УРОКАХ !....... без образ......
Коментувати
Вікторія
Молодий вчитель після університету, другий рік працюю. Півставки ГПД, півставки уроками + перевірка зошитів. Отримую мінімалку, як і прибиральниці, на руки - 2600, брудними десь 3200. Про які 4800 йдеться?
учитель
25 лет. Старший учитель. Кабинет. Классного нет. 28 часов - 10000 грязными.
Учитель Леся
Це ж мізерія. Більше ніж півтора оксаду. Чистими 8тис. Це лягти трупом учителю з 25-річним стажем.
Коментувати
Ivan Maslovsky
Це відверта брехня ...!!!!!! Я вчитель вищої категорії, стаж 20р. навантаження 17,5 маю чистими 3800... А молоді мої колеги при нав.18 годин - набагато менше. Досить вже займатись комунізмом. Пора свідомість свою троха змінювати, не ховатись за неправдивими звітами. Бо пам’ятники покидали, але найнебезпечніший пам’ятник знаходиться у голові, у свідомості своїй потрібно ламати підходи.... Звітують одне, тримаючись за стільці, а насправді зовсім друге, то де ж та декомунізація га, де ті реформи??????????????????????????????????????????
Бадя
Для Ivan Maslovsky: Ну нарешті ! Живий голос серед овечого хору! Двадцять респектів вам, на кожен рік вашого стажу! Рідко зустрічаєш колегу, котрий за 20 літ у школі не перетворюється на вівцю, у ментальному сенсі, звичайно...
Коментувати
Катерина
Вихователь ГПД 16 років стажу, ціла ставка, перша категорія не отримую на руки навіть чотири тисячі.
Учитель
Тридцять років стажу, півтори ставки, зошити, класне керівництво, звання методиста. На руки чистими 11 000. Київ.
Игорь Соломонов
Для Учитель: Вийде тільки грязними. І то щось багато...
Заступник директора з НВР
Вся Україна знає, що в Києві йде доплата від місцевої влади, чого немає в області. Тому у Вас заробітна плата більша. Наша місцева влада плює на наших вчителів та вихователів. В районі за всі роки роботи не бачила уваги. Тільки якщо потрібно дітей зігнати під час навчального процесу то вони тоді знають де школа. Мені цікаво коли МОН зробить заборону на відривання дітей під час навчанн.
Учитель
Примушуйте профспілки виконувати свою роботу: хай виведе вчителів під міськ чи облради. Ми виходили не один раз.
Коментувати