Тест: чи знаєте ви Івана Франка?

Пройдіть тест і дізнайтеся більше про життя і творчість визначного письменника і мислителя

Тест: чи знаєте ви Івана Франка?

27 серпня – 165 років від дня народження Івана Франка.

Що можна сказати про цю постать? Заслуга Франка для української нації неоціненна. Він розширив межі української літератури, збагатив її новими темами й формами, надихнув новими ідеями українське суспільство.

Письменник і науковець, літературний критик і фольклорист, політик і громадський діяч – важко знайти в духовному житті України галузь, у якій Франко не сказав би свого вагомого слова.

Найкраще, здається, написав про нього Марко Черемшина: «Спитаєте, може, яке враження зробив на мене Франко? Великого астрального тіла, що гріє всю Україну, а світить далеко дальше».

До 165-ї річниці від дня народження видатного письменника до вашої уваги тест, присвячений невичерпному Іванові Франку.

На обкладинці: Владислав Корнюк. «Франко-супермен»

Підготував Микола Байдюк

Освіта.ua
26.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олекса
Франко все життя боровся проти соціальної несправедливості у суспільстві, вільному від бариг при владі, які збагачуються за рахунок збіднілого українського населення. Сучасні українські провладні фарисеї: депутати-бариги, чиновники від влади, олігархи, останні 30 років тільки й збагачуються, знімаючи останню "сорочку" із збіднілого населення. Це не торкається істинних народних мучеників до яких влада намагається "примазатись" під час символічних свят. Зеленський, Порошенко і.т.п. ви, нам українцям не потрібні.
Не-черкаси
Для Олекса: Шевчук, Черкаси - ваші мізки одурманені алкогольними, нарко - випарами ЗЕ-влади.
Коментувати
Шевчук В.
Тест про Франка??? Чи треба знати на якій парті сидів Іван Якович?? Чи в якій церкві вінчався??? Цей тест нагадує опитувальник підслідного в КДБ ... За яким стежать. Навіщо цим дітям голову забивати !
Черкаси
А навіщо знати Франка, хто таку єресь придумав? А без нього жити не можна?? Патон би тест не склав,не чув навіть про нього Маск , ніхто не знає про нього ні уФранціі , ні в США ... І що з цього? Талановитий письменник і що ? То все в минулому... Стефаники, Франки- це позавчорашній день! Обмежені , ледачі філологи не хочуть оновлюватись , живуть по жовтих конспектах- ось і вся любов до Каменяра...Треба жити сучасним світом, не лінуватись , не забивати схоластикою голови молоді.