Київський університет культури запрошує абітурієнтів на AbitFEST з майстрами курсів, який відбудеться 25 квітня.
Захід об’єднає абітурієнтів, які планують вступ у 2026 році, та провідних практиків творчих, медійних, бізнес- і креативних індустрій.
Вступники матимуть змогу особисто поспілкуватися з майстрами курсів, пройти фахові консультації та творчі випробування, а також отримати сертифікат попереднього зарахування, який 100% гарантує вступ в Університет культури.

Майстри курсів в Університеті культури – це відомі фахівці-практики, які мають значний досвід роботи у своїх галузях та безпосередньо формують сучасний ринок креативних індустрій. Вони є не лише викладачами, а й активними професіоналами, що реалізують успішні проєкти у медіа, бізнесі, культурі та мистецтві.
Завдяки цьому студенти отримують актуальні знання, практичні навички та розуміння реальних вимог професії, а також можливість навчатися у тих, хто щодня працює в індустрії та задає її тренди.

Серед них:
- В'ячеслав Довженко – заслужений артист України, актор театру і кіно, режисер. Відомий ролями у фільмах і серіалах: «Кіборги», «Буча», «Доброволець», «Ховаючи колишню», «10 блогерят», «Дільничний з ДВРЗ», «Інший Франко», «Будинок «Слово», «АТП перевізники» (спеціальність: актор театру і кіно).
- Михайло Поплавський – ТОП-менеджер, професор, автор курсу «Акули PR», засновник першої в Україні кафедри PR (1996 р.) (спеціальність: журналістика, PR і реклама).
- Павло Салига – ТОП-викладач в ІТ-сфері, професор, UX/UI-дизайнер-практик, співпрацює з американською ІТ-компанією Wand AI, що займається розробкою штучного інтелекту (спеціальність: ІТ-дизайнер, графічний дизайн і реклама).
- Андрій Конончук – провідний дизайнер інтерʼєру, засновник студії дизайну та архітектури AQULLA_ARCHITECTURE, яка реалізовує проєкти в Україні та за кордоном (спеціальність: дизайн середовища (ландшафту та інтер’єру)).
- Світлана Деркач – режисерка-постановниця, професорка, заслужена діячка мистецтв України, організаторка понад 300 концертів, естрадних видовищ і шоупрограм, має власну режисерську школу (спеціальність: режисер естради та шоу).
- Марина Козловська – режисерка івент-програм, естрадних заходів великих і малих форм, сценаристка подій, концертів, YouTube-серіалів та реаліті-шоу, авторка й композиторка (спеціальність: менеджер івент-проєктів).
- Григорій Решетнік – телеведучий, бренд-войс, журналіст, ведучий шоу «Холостяк» та програми «Неймовірна правда про зірок» (спеціальність: тележурналіст, диктор та ведучий телерадіопрограм).
- Катя Царик – режисерка-постановниця масштабних концертів і телевізійних шоу на головних сценах країни, кліпмейкерка, сценаристка (спеціальність: режисер кіно і телебачення, медіапродюсер).
- Юрій Король – оператор-постановник, заслужений діяч мистецтв України. Серед робіт: «Захар Беркут», «Кіборги», «Незламна», «Мирний – 21», «Обійми мене», «Де гроші», «Ми є. Ми поруч», «Потяг у 31 грудня» (спеціальність: оператор кіно і телебачення).
- Надія Бондарець – звукорежисерка та саунд-експертка, членкиня Спілки звукорежисерів України, саундсупервайзерка (спеціальність: звукорежисер, саунд-продюсер, аранжувальник).
- Олександр Лінкевич – фешн-фотограф, член Національної спілки фотохудожників України (спеціальність: фотохудожник-рекламіст, фешн-фотограф).
- Олексій Повторейко – Віцепрезидент Асоціації шеф-кухарів України, бренд-шеф та Юрій Діденко – переможець реаліті-шоу «Пекельна кухня» (спеціальність: готельно-ресторанний і туристичний бізнес).
- Євгеній Калкатов – один із найвідоміших українських стилістів-перукарів, майстер міжнародного класу та засновник мережі салонів Kalkatoff Niche Beauty Salon (спеціальність: дизайнер одягу, імідж-стиліст).
- Євген Кот – популярний хореограф, режисер-постановник номерів для шоу «Х-фактор», «Україна має талант», учасник і переможець шоу «Танцюють всі!», «Танці з зірками», та Дмитро Кондратюк – заслужений артист України, лауреат міжнародних конкурсів, соліст Академічного театру «Київ модерн-балет» (спеціальність: сучасна хореографія).
- Павло Зібров – народний артист України, професор, співак, композитор, завідувач Кафедри естрадного співу (спеціальність: естрадний спів).

ABITFEST-2026 продемонструє абітурієнтам різноманіття освітніх напрямів Університету культури, фахові лабораторії, надасть можливість побачити навчання зсередини – через практику, коворкінг, живе спілкування та знайомство з майстрами курсів.
Захід відбудеться в онлайн та офлайн- форматах у суботу, 25 квітня, з 9:00 до 18:00, за адресою: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 36.
Для участі необхідно пройти попередню реєстрацію.
Консультації за телефонами: (063)-258-63-27, (098)-597-34-13, (095)-753-67-34.
