Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет йде з посади, – ЗМІ

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет йде з посади міністра освіти та науки України

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет йде з посади, – ЗМІ

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет йде з посади.

Про це повідомляє низка ЗМІ з посиланням на джерела в українській владі.

Ймовірно, що заяву про звільнення міністр мав подати у п’ятницю, 17 березня.

Як відомо, Сергій Шкарлет очолював Міністерство освіти і науки з 25 червня 2020 року.

Одним із ймовірніших кандидатів на посаду міністра наразі називають директора Національного центру «Мала академія наук України» Оксена Лісового.

Лісовий є заслуженим працівником освіти України та лауреатом Державної премії України в галузі освіти.

Освіта.ua
17.03.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кириленко І.Т.
Новий Мон - Оксен очолює дитячу Академію. Буде керувати великою Академією?! Як? Директором не робив, деканом не був , пту і коледж бачив поTV … Віцепремєр Федоров взяв собі помічника для реалізаціі освоєння бабок по IT … Нова реформа- геть вчителів, дайош комп!! Ох і начудять….
Оксана
Може нарешті хоч новий міністр наважиться покінчити з комуністичним минулим у вигляді докторських дисертацій. Цих дисертацій немає ніде в світі. Це тільки викачування грошей з бюджету України на оплату надбавок за наукову ступінь доктора наук. Наука в Україні вже давно знищена. Умисна або помилкова діяльність, яка імітує науку, яка по своїй суті такою не є - це псевдонаука. Ось справжнє лице української науки. Держава витрачає мільярди на доплати за наукові ступені та вчені звання, а користь з тих десятків тисяч захищених у Україні дисертацій дорівнює ціні макулатури, якої варті ті всі "наукові досягнення".
Шандра
Для Оксана: Оксано , ви перепутали легені із серцем!!! При чому тут комуністичне минуле? А Франція?
Ганна
У багатьох країнах світу найвищим науковим ступенем є PhD, але в низці країн існують і вищі ступені (higher doctoral degrees), однією з вимог для здобуття яких може бути написання дисертації. Зокрема в кількох країнах є ступінь габілітованого доктора (Doctor habilitatus), необхідний для того, щоб стати професором; водночас існує суспільна дискусія щодо доцільності збереження системи з габілітацією (Habilitation).
Коментувати
2023
І хто ж реформу освіти буде впроваджувати?
Василь Шминдрук
Все іде до того, що міністерство очолить чергова бездарність, яка продовжить сповідувати потрійну мораль. Тобто буде думати одне, говорити інше, а робити зовсім інше. Як би не вийшло так, що зміна міністра розрахована не з метою нагальних реформ в освіті, а з прицілом на майбутні президентські вибори.
вчителька-прихильниця
Ми будемо дуже сильно сумувати за вам, пане Сергію!11
Вчитель
Добре погуляв в Тернополі.Претендннти,цікаво Лісовий-МАН сама корумпована структура,а дві інші претендентки взагалі ні про що,але ж освіта то таке,посил для батьків вчіть своїх дітей,як зможете,ми школу поступово зводимо до церковно-приходської з 3-4 предметами і основне фінський досвід,але не для своїх,наші,якщо можуть це Британія.
Оксиген Моршинський
Горе, горе! Які критеріі відбору міністрів? Чому Оксен? Які заслуги? Ходив коло Стаса Довгого , відомого хапуги,сподобався віцику Федорову? Буде під Федоровим ІКТ запроваджувати , грошики заробляти? Шкіл багато?…Всі кандитати і кандидатки~ слабаки!!!
Анна
Пан Лісовий корупцію при захисті манівських робіт уже подолав, уже ніхто з учителів роботи замість учнів не пише?
Клавдія
Отакої! Влада міняється. Схоже ми на кону грандіозного шухера!?!?!?! Далі буде.
Гість
Що за країна? Воно ж набухалося з головою Тернопільської ОДА і ресторані до свинячого стану. А журналісти це засняли. Тому і вирішив піти на випередження. Тьху.
Денис
Нарешті! Згубив усе, що міг! Поверніть пані Греневич, яка хоч має уявлення про НУШ, бо те що зараз відбувається це реформа заради реформи! Повний безлад, ідеї загублені ((((
Шандра
Для Денис: Хай спочатку скаже де ділися 75 млн на освітню платформу?
Коментувати
Вчитель
Ехай на..Нема слів, одні мати. А тепер піди в школу і докажи, що ти вартий був хоч ньогтя вчителя, яким управляв. Але не буду Нострадамусом, якщо передбачу, що обійде десятою дорогою..
Василь Шминдрук
Міністри в кріслах змінюються частіше, ніж у вередливого цигана коні. А освітянська нива як була не ораною, такою і залишається, протягом останніх трьох десятиліть. Карма.
Серж
Невже молитви мільйонів вчителів було почуто ? ... Однак, наступники лякають чи не більше...
Вчитель
Криси тікають з корабля. Дореформувався, що в школі або закривають або ніхто не хоче працювати з їхніми атестаціями та сертифікаціями
Екс-вчителька
Для Вчитель:задовбалася вчитися і атестуватися- сертифікуватися протягом життя! А на навчання дітей не вистачало ні сил ні часу. От і звільнилася! Шкодую що не зробила цього на десяток років раніше. Все чекала змін від агентів змін!!!!
Коментувати
Stas Nikson
Жоден міністр не відбудеться, всі будуть не такі, доки не буде Стратегіі розвитку Украіни, розділу - наука і освіта, політсили, яка б відстоювала ці підходи!! Які?? Вони в Європейській стратегіі розвитку освіти, Програмі Горизонти Європи… і — головне— в УКРАІНСЬКОМУ ІНТЕРЕСІ!!!
Тато
Для Stas Nikson: Ой-ей-ой, про стратегію би змовчали. Бо стратегій уже напрацьовано купа - почитайте закон про осіту часів Ющенко, потім Яніка - яка вам ще потібна стратегія?
Любка
Правий Стас на 100% !!! Міняйте хоч кожен день міністрів, а якщо в Слуг немає Стратегіі - нічого не буде!!
Коментувати
Оксана
Зробив діло - гуляй сміло, як то кажуть. Оплески в студію! Головне щоб не було шило на мило.
yuriy
Не винесла душа поета.
Катерина
Та невже?А що ж так?А як же ми?.?.?.…
Галина
Для Катерина: А тепер все буде добре: якщо школи назвали ліцеями, гімназіями то за часи Лісового стануть АКАДЕМІЯМИ!
Екс-вчителька
Треба буде не одну-дві МАН писати, а, мабуть, з десяток в рік , не менше!
Коментувати