Освітнє середовище НУШ: у фокусі 5 клас

У чому відмінність освітнього середовища НУШ і традиційної школи та які виклики стоять перед педагогами

Освітнє середовище НУШ: у фокусі 5 клас

Лекція «Освітнє середовище НУШ: у фокусі 5 клас» буде найбільш корисною та цікавою для заступників директорів шкіл, методистів, вчителів 5–6 класів, батьків дітей 5 класів.

Лекторкою є Інна Большакова, методистка Новопечерської школи, експертка ГС «Освіторія», авторка підручників НУШ та методичних посібників для вчителів НУШ, тренерка НУШ, тренерка з критичного мислення та медіаграмотності, співавторка онлайн – курсів для вчителів НУШ, дитяча психологиня.

Під час лекції розглядались питання, у чому відмінність освітнього середовища НУШ і традиційної школи та які виклики стоять перед педагогами при створенні освітнього середовища НУШ у 5 класі під час війни.

Також лектор приділив увагу тому, які спільні та відмінні ознаки управління класом онлайн та офлайн та як впроваджувати проактивний підхід до дисципліни.

Окрім того, усі охочі дізнаються, чому діти говорять «хочу вчитися» з погляду нейропсихології.

Освіта.ua
13.01.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ще не пов'чли мох лєпіздки
Цей НУШ це дурдом. В мене внучка у тій НУШі, розказує, шо коли на вроці захотіла по малому, чи по ьольшому, то вона сама йде та нікого не питає! Де ж це таке видано? Ми колись у школі мали підняти руку( лише коли вчитель замовчала), сказати ім’я фамілію, чи можна відвідати уборну. І не дай боже не таким тоном. Тоді тримати в собі др кінця в року і поки вчителька не відпусте з перерви, а як два вроки в одної підряд, то й два уроки сидиш не сцявши, чи не сравши, пардон. Оце порядок, а це пхе