Україна долучилась до Глобального партнерства в галузі освіти

Глобальне партнерство створює належні умови для забезпечення дітям доступу до освіти

Україна долучилась до Глобального партнерства в галузі освіти

Україна долучилась до  Глобального партнерства в галузі освіти (GPE) та може отримати грантову допомогу у розмірі 43 млн доларів США.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, Глобальне партнерство створює умови для забезпечення дітям доступу до освіти.

«Близько 20 років Глобальне партнерство в галузі освіти створює належні умови для забезпечення доступу до освіти мільйонів дітей. З початком повномасштабного вторгнення рф на територію України GPE запропонував підтримку. І завдяки нашим партнерам українські діти та вчителі незабаром зможуть отримати важливу та необхідну допомогу», – зазначив Сергій Шкарлет.

Зокрема, організація насамперед підтримує пріоритетні напрями діяльності, визначені урядом України. Це професійний розвиток учителів, надання психологічної підтримки дітям та освітянам, забезпечення закладів освіти навчальними матеріалами та обладнанням, а також підтримка цифрової трансформації освіти.

Освіта.ua
23.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
сільська місцевість Буковини
Ви пробачте цим силюкам за наглість, але нам противно слухати за пункти незламності, за Європейські цінності і тому подібне. Ми другу добу без світла, зв’язку та інтернету. Телефони це людей розрядилися, у магазинах починається дифіцит товарів бо світла не має і навіть хліб заводи не печуть. Школи і садочки не працюють бо воду гонять в системі електронасоси. У той час, коли держава кинулася рятувати міста, село повернулося до 18 століття. Якщо влада може допомогти селу, то буде дуже добре, а якщо ні то хоч мовчіть і не розповідайте про незламність, і про те що в одному місті аж 9 годин не було світла. Допоможіть селам! Дайте школам і садочкам дізікі. Цим ви і відновите навчання і відкрийте також у селах пункти незламності. Бо учні зможуть зарядити і свої телефони і батьків. Можна окремі класи виділити що селяни могли зарядити телефони.