МОН просить інтегрувати освіту до освітнього простору ЄС

Міністерство освіти і науки просить ЄС підтримати інтеграцію української освіти

МОН просить інтегрувати освіту до освітнього простору ЄС

Міністерство освіти і науки України просить європейських партнерів підтримати ініціативу всебічної інтеграції української освіти до європейського освітнього простору.

Про це сказав заступник міністра Андрій Вітренко під час зустрічі з генеральною директоркою Європейської комісії з питань освіти, молоді, спорту та культури Теміс Крістофіду, що відбулася у Брюсселі.

Зокрема, Україна просить підтримати проведення спільного дослідження щодо перегляду статусу України в програмі ЄС «Еразмус+» із країни-партнера на програмну країну.

Також у Міністерстві освіти і науки просять забезпечити надання Україні окремого «вікна фінансування» для вищої та професійної освіти в межах програми «Еразмус+».

Окрім того, МОН просить надати можливість українським учителям та закладам освіти брати участь у програмі «eTwinning» та долучити Україну до європейської освітньої інформаційної системи «Eurydice Network».

Освіта.ua
18.11.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Що це ??
Кому війна, а кому мати рідна.Майже 17 млн євро (600 млн грн) за 30 тисяч неіснуючих бронежилетів. Саме таку суму турецька агрофірма ??? FARMTR отримала від Міноборони України !!!??? ще у березні цього року, проте зобов’язання за контрактом повністю провалила. Через кого бійці ЗСУ залишились без такої важливої амуніції, та чи є шанс повернути гроші? Розбирався журналіст "СтопКору" Артем Поліковський https://www.stopcor.org/ukr/section-suspilstvo/news-kinuli-zsu-na-600-mln-proti-turetskogo-postachalnika-vidkrili-kriminalne-provadzhennya-22-11-2022.html
вільний нарот
Біло би дуже смішно, якщо не було б так сумно. Це той МОН який ігнорує запити іностранних студентів про дозвіл на виїзд для навчання, це той МОН міністр якой каже, що всі студенти повинні сидіти в окопах? Який там простір ЄС? Поки студенти свинособачої спокійно собі вчаться і навіть виїзджають на навчання за кордон нащі студенти сидять в кращіх випадках дома без світла і можливості навіть навчатись онлайн. На освіті в Україні можна ставить хрест поки таке відношення до студентів і навчальному процесу.
Галина
Для вільний нарот: 1. А чому МОН має займатись студентами вишів інших держав? Воно займається освітою у власній, а не чужій країні, і вмішуватись у діяльність інших країн права не має (вони ж не МЗС). Вони займаються саме своїми студентами, які можуть навчатись за програмами обміну. 2. Де Ви бачили заяву МОН, що студенти мають сидіти в окопах? У них є відстрочка від призову на час навчання, і їх ніхто до військоматів не викликає. 3. Як Ви б на місці МОН змогли забезпечити повноцінне навчання студентів в умовах бомбордувань критичної інфраструктури? Можете надати конкретні пропозиції, а не хейтити МОН?
Коментувати
student
ахаха, те саме МОН, яке не опікується долею та справами студентів іноземних ВНЗ? яке в ручному режимі дає рекомендації та прохання щодо сприяння випуску закордон? Разом ДПСУ яке взагалі сплутало які у них повноваження та обов’язки. Вершина лицемірства Шкарлета та його посіпак, як і вчорашнє "привітання" з днем студента. Ганьба.
антибот
Для student: ага, навіть Залужний не проти дозволити виїзд студентам, а от Данілов і держприкордонслужба рогом упираються - не пущу. Щиро бажаю пану Данілову особисто, щоб його жінка виїхала за кордон і знайшла собі там іншого кавалера)
Коментувати