В Україні відзначили День працівника освіти

У першу неділю жовтня в Україні традиційно відзначають День працівників освіти

В Україні відзначили День працівника освіти

У першу неділю жовтня в Україні традиційно відзначають День працівників освіти.

З вітальними словами до освітян звернулися Президент України, прем'єр-міністр, міністр освіти і науки, голова Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій.  

Президент України Володимир Зеленський

Сьогодні наша країна й наш народ фактично складають іспит. На витримку, міцність, мужність, зрілість. Тест на виживання. 8 років і 221 день повномасштабної війни весь світ бачить, як саме нам це вдається. Бачить, хто такі українці.

Бачить результат і вашої роботи – вихователів, учителів, викладачів.

Усіх, хто своєю сумлінною працею виховав молодих, сильних, відданих Україні патріотів, які сьогодні відважно захищають свободу нашої держави.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль

Вчителі важливі. Сьогодні ці слова набувають особливого змісту. Попри повномасштабне російське вторгнення, освітній процес в Україні продовжується. І це завдяки вчителям, які розуміють важливість своєї освітньої місії.

Сотні історій про хоробрих вчителів, які під обстрілами рятували дітей, евакуйовували їх у безпечні регіони. Сотні історій про відважних педагогів, які змінили підручники на зброю і тепер викладають онлайн прямо з окопів.

Усі ми у великому боргу перед учителями. Вітаю з професійним святом і бажаю натхнення, поваги, теплих усмішок ваших учнів, а також миру й перемоги.

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет

Українські освітяни не просто талановиті та прогресивні особистості. Сьогодні це захисники України, волонтери, психологи, які власним прикладом формують сильне майбутнє. Ваш незламний дух знаходить відгук у вихованцях і учнях, які стають поруч на захисті нашої держави.

На вас з довірою і надією дивляться мільйони дитячих очей. Сил вам, безмежного терпіння, життєвої мудрості, натхнення та оптимізму. Ви – наші герої! Вами пишається вся країна і увесь світ. Зі святом! Будьте здорові та щасливі!

Голова Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак

Учитель - одна із найблагородніших професій у світі, адже кожен, хто обрав колись для себе педагогічну стежку, водночас взяв на себе і велику відповідальність.

За час своєї професійної діяльності я переконався, що учитель - це перший у строю, це лідер, це взірець того, як треба жити, щоб стати Людиною з великої літери. Тому нині серед захисників України та волонтерів, які поставили своє життя на вівтар нашої незалежності і свободи, так багато вчителів.

Низький Вам уклін.

Освіта.ua
02.10.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аріель
Петиція до Зеленського з вимогою ВЕТУВАТИ законопроект №4142. Хто не згоден із законопроектом, кого взагалі обурює комуняцьке словосполучення "громадське здоров’я" — підпишіть! Петицію можна підписати тут: https://petition.president.gov.ua/petition/156470
Віктор
А законопроект 7352 Президент підписав? А стільки пафосу про вчителя з його вуст!
Тімур
"це взірець того, як треба жити..." Потрібно було ще добавити: на свою зарплату.
Олександр Іванович
Як сказала одна українська мама - якщо повезе, підеш на прикордонника, а якщо ні - тоді на якогось вчителя. Ось і все, що треба знати про професію вчителя
Марчук , НАУ
Серед всіх - виділю Бабака . Рідкісний кадр, недовчена вискочка із шкідливим світобаченням. Психолог , канд економічних , а дохтур - технічних по літальним апаратам. А точніше- дипломи мав , де робив папа. Звідси - надутість і пиха! Як його терпить головний?