Якісна освіта відтепер доступна з будь-якої точки світу

Навчальні платформи дають змогу здобувати високоякісну освіту, в тому числі українською мовою, з будь-якої точки світу

Якісна освіта відтепер доступна з будь-якої точки світу

Пандемія і військова ситуація, що розпалилася в українських регіонах, внесла свої корективи в життя багатьох людей, проте вкрай важливо, щоб діти та студенти продовжували здобувати освіту, навіть якщо знаходяться далеко від дому. Навчальні платформи дають змогу здобувати високоякісну освіту, в тому числі українською мовою, з будь-якої точки світу.

Загальна підготовка

Одна з таких платформ - провідний український освітній сайт, що спеціалізується на освітній тематиці у сфері іноземних мов Oratorica. Які переваги має дана платформа?

По-перше, освітній процес проходить зручною для вас та/або дитини мовою. 

По-друге - широкий спектр освітніх програм: дошкільна підготовка, творчий розвиток, підготовка за будь-яким напрямом шкільної програми, до здачі IELTS та TOEFL та вступу до університетів. І все це у зручному онлайн або оффлайн-форматі, де буде представлений теоретичний матеріал, практичні завдання та тести, які можна виконати у зручний для дитини час. А також всі навчальні матеріали з вивчення англійської мови всесвітньо відомого видавництва Cambridge ви зможете придбати за найвигіднішою ціною.

Крім того, є можливість підготувати дитину до переходу на іншу, зарубіжну систему освіти, що також є вкрай актуальним у даний період часу. Також великий акцент зроблено на рівень професійної підготовки педагогів, які складають навчальні плани під кожну групу дітей. Фахівці постійно вдосконалюють свої навички та створюють індивідуальну програму під вік кожної дитини.

Іноземні мови

Безумовно, одним із найважливіших напрямів у розвитку дитини залишається вивчення іноземних мов, особливо англійської, знання якої зараз як ніколи актуальне не лише серед дітей, а й серед фахівців будь-якої галузі.

Освітня програма Oratorica дозволяє за короткий термін вивчити англійську мову у зручний для вас час та у вибраному форматі: онлайн/оффлайн. Курси англійської мови в Одесі та будь-якому іншому регіоні викладають педагоги вищої категорії, всі їхні сертифікати ви можете побачити, зайшовши на сайт.

Якщо ж ви шукаєте якісні мовні курси у своєму місті, але ніяк не можете знайти підходящих педагогів, то ми вирішили і цю проблему! Oratorica вважає, що освіта не має кордонів, тому вивчати мови можна з будь-якого міста України.

До речі, ви знали, що курси англійської в Харкові за останній рік стало відвідувати на 15% більше громадян України? Це ще одна ознака того, що все більше людей розуміють важливість володіння іноземними мовами.

Також ви можете абсолютно безкоштовно пройти тестування на рівень володіння англійською мовою, а перше заняття ви отримаєте в подарунок! Окрім англійської, Oratorica пропонує освітні програми для вивчення німецької, іспанської, французької та італійської мов.

Педагоги гарантують індивідуальний підхід до кожного учня та високий результат, який ви побачите після перших тижнів з початку навчання, а вже через 2 місяці ви зможете спілкуватися іноземною мовою. І абсолютно не важливо, чи відвідуєте ви курси Oratorica в Одесі або вивчаєте англійську мову в Дніпрі, результат буде однаково високим!

А тепер давайте коротко позначимо всі переваги вивчення іноземних мов на платформі Oratorica:

  • навчанням займатиметься один із 100 найкращих педагогів, кваліфікацію яких ви можете особисто перевірити, зайшовши на сайт;

  • високий результат та понад 25 освітніх програм, які забезпечать індивідуальний підхід до кожного учня;

  • зручний формат навчання, який дозволяє вивчати мову з будь-якої точки світу вашою рідною мовою;

  • підготовка до здачі IELTS та TOEFL;

  • спеціальні ціни для всіх бажаючих вивчати іноземні мови;

  • безкоштовне тестування на рівень знання мови та пробне заняття у подарунок.

І, безумовно, не можна не відзначити, що знання іноземних мов відкриває величезні перспективи, наприклад, отримання гранту на освіту за кордоном або роботу в одній з престижних компаній. Саме тому, що ми знаємо, як важливо якомога раніше почати вивчати іноземну мову, команда Oratorica допоможе вам здобувати якісну освіту з будь-якої точки світу.

Освіта.ua
29.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів