Київ включено до мережі міст, що навчаються

Столицю України включено до Глобальної мережі міст UNESCO, що навчаються впродовж життя

Київ включено до мережі міст, що навчаються

У вересні 2022 року у штаб-квартирі UNESCO ухвалено рішення щодо включення Києва до Глобальної мережі міст UNESCO, що навчаються (UNESCO Global Network of Learning Cities).

Метою мережі є розвиток навчання впродовж життя (Lifelong Learning) у світі.

У UNESCO зазначають, що навчання впродовж життя – це світовий тренд, який допомагає формуванню людського капіталу, тобто високоосвічених громадян будь-якої країни.

За словами директорки столичного Освітнього Хабу Марії Богуслав, у сучасному світі найцінніше – це люди.

«Саме за них йде боротьба на глобальному рівні. І дуже важливо Україні, особливо в умовах війни, зберегти та примножити свій людський капітал, який стане рушійною силою відновлення країни після перемоги. І Київ як столиця власним прикладом показує, як можна ефективно організувати безперервне навчання, адже знання наразі застарівають дуже швидко, і їх треба постійно оновлювати у всіх сферах», – зазначає директор столичного Освітнього Хабу.

Освітній Хаб міста Києва – це територія можливостей для кожного, де можна безкоштовно оволодіти найзатребуванішими навичками для успішного працевлаштування та відкриття власного бізнесу, вивчати українську та іноземні мови, а для підлітків – визначити власні здібності до професій.

Освіта.ua
19.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів