DevEducation та Gyfted уклали угоду про партнерство
PR

Тепер пошук роботи та персоналу заснований на штучному інтелекті, орієнтованому на людину

DevEducation та Gyfted уклали угоду про партнерство

Міжнародний IT-коледж DevEducation підписав угоду про партнерство із сервісом з пошуку роботи та персоналу Gyfted, інноваційним сервісом-стартапом, заснованим двома випускниками Стенфордського університету.

Вперше пошук роботи та персоналу заснований на штучному інтелекті, орієнтованому на людину, а також знаннях з психології, психометрії та когнітивистики.

Це означає, що тепер випускники DevEducation зможуть використовувати для пошуку роботи новітні технології в цій сфері, а також отримати допомогу професійних рекрутерів та психологів.

Послугами сервісу Gyfted вже користуються компанії Polaroid, Streetbeat, Refinitiv і навіть London Stock Exchange.

DevEducation – це некомерційний освітній проект. Коледж допомагає амбітним та талановитим людям по всьому світу здобути не лише якісну освіту в IT-сфері, а й високооплачувану професію у найкоротші терміни.

Освоїти теоретичну базу – лише півсправи. Важливо застосовувати знання на практиці та знайти застосування новим навичкам якнайшвидше. Тому кожен студент коледжу проходить навчання у віртуальній лабораторії та стажування на реальному проекті. Саме тому DevEducation приділяє особливу увагу працевлаштуванню випускників.

Коледж DevEducation навчає онлайн, щоб студенти могли опанувати нову професію віддалено. Серед онлайн-курсів коледжу – QA, frontend-розробник та менеджер проектів.

Очікується, що новий партнер Gyfted допоможе випускникам коледжу знайти віддалену роботу, що підходить не лише на основі їх резюме, досвіду та навичок, а й їхньої особистості – щоб зробити роботу ще цікавішою.

Освіта.ua
06.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів