Зарплати вчителям виплачують у повному обсязі, – прем’єр

Кабінет Міністрів виконував та продовжує виконувати всі свої соціальні зобов’язання

Зарплати вчителям виплачують у повному обсязі, – прем’єр

Кабінет Міністрів виконував та продовжує виконувати всі свої соціальні зобов’язання.

Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів напередодні Дня Незалежності.

«Пенсії були проіндексовані. Зарплати вчителям та лікарям виплачуються в повному обсязі. Субсидії платимо. Тарифи на тепло заморожені до кінця опалювального сезону. Більше 30 млрд грн було виплачено в межах програми єПідтримка тим, хто втратив роботу в перший період війни. Запущено виплати для внутрішніх переселенців», – зазначив Шмигаль.

Також, за його словами, від початку повномасштабного вторгнення росії витрати державного бюджету склали майже 1 трлн грн. З них більш ніж 420 млрд грн було витрачено на оборону та безпеку нашої країни.

«Більше 40% витрат з державного бюджету – це потреби армії. 288 млрд грн на зарплати військових. 135 млрд грн  на придбання і ремонт військової техніки, закупівлю боєприпасів та продукції оборонного призначення», – сказав прем’єр-міністр.

Окрім того він додав, що сьогодні українці свідомі як ніколи, адже український бізнес та українські громадяни, попри складнощі, сплачують податки, адже знають – так вони допомагають армії та нашим військовим.

Інші видатки держави фінансуються за рахунок допомоги наших міжнародних союзників та запозичень через військові облігації.

Освіта.ua
23.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Рімма
Якщо не виплачують зарплату? За серпень і вересень жодної виплати. До кого звертатися?
Галина
Да , що ж ви всі брешете ?!!! Вам що за брехню платять?!!! Деякі доплати зняли ще в березні місяці, мобілізованим вчителям взагалі не платять, вчителів в школах не вистачає, в учнів з 25 лютого деяких предметів взагалі не було, тому що педагогів немає! ШАНОВНІ МІНІСТРИ ТА ПРЕЗИДЕНТ БУДЬ ЛАСКА, Я ВАС ДУЖЕ ПРОШУ ПЕРЕВІРТЕ ВСІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ , ПЕРЕВІРТЕ ЧИ ПОЛУЧАЮТЬ ВЧИТЕЛІ ВИПЛАТИ, ЧИ ВИСТАЧАЄ ВЧИТЕЛІВ, ПОВЕРНІТЬ МОБІЛІЗОВАНИХ!!!! НЕ УБИВАЙТЕ НАВЧАННЯ !!!!
Мiлана
Брехня. Не доплатили вiдпусктнi педагогам. Пограбували на декiлька тисяч. Зняли доплати, затримували виплати, оформляли простоï. Задовбали документацiєю, а зараз й взагалi таке придумали з навчанням, що я не заздрю педагогам, особливо вчителям початковоï школи. Залишилось освоïти Стiнгер, щоб ïм скористатися, коли небезпека, а потiм, закривши вiкно, спокiйно продовжити навчання. Постiйнi набiги в бомбосховище. Нi, це не буде нормальнe навчання. Й ця змiшана форма навчання, коли немає нормального технiчного оснащенная... Зараз кожен вчитель - герой чи героïня. Директори також. Але вони просят щоб вчителi також матерiально допомогали, бо потрiбен iнтернет, яркого доci нема. Та вчителi ходят заробляти, а не вкладатися. Мало того, що своï мобiльнi використовуєш, мають бути кiлька власних ноутбукiв, комп’ютерна грамотнiсть на високому рiвнi й можливостi завантажити програми за пару копiйок зарплати. Наглiсть!
DrFaust
Смішна новина,ще з весни зняли всі можливі доплати... На мінімум 700 грн зменшилась зп (особисто в мене) а тут на тобі новина,що все виплачується, сміх та й годі.
Вчитель Харків
Харків. Не діляться класи на групи. Праця, інформатика, англійська не ділиться на групи, навіть, якщо клас більше 27 дітей. Початкова школа неподілені класи на англійську онлайн страшне діло. На праці хлопці будуть вишивати і дівчата гвіздок у дерев’яшку забивати, щоб ніхто не образився. На інформатиці тільки цінні вказівки, ніякого навчання не буде. Так про які гроші у повному оь’ємі ви кажете? Класне керівництво не оплачується. Зошити не оплачуються. Коли працюєш дистанційно, то треба ще +4 дні додаткової відпустки, а нам нашу ледве дали, усім містом гризли, де тільки не писали. Шановні посадовці, ви спочатку перевірте, попитайте в учителів, а не в начальників, а потім пишіть вже, щоб соромно не було. І НЕ ДРАТУЙТЕ МЕНЕ ВАШИМИ ПИСУЛЬКАМИ, ШАНОВНІ ПОСАДОВЦІ!!!!
Володимир
Читаю і дивуюся з коментарів. Уважно читайте коментар (а то починаємо роздумувати над.). Що вам нарахувала бухгалтерія, то вам і виплатили. Заборгованості і справді немає і ДАЙ БОЖЕ, щоб і не було б. Всіх зі СВЯТОМ..
ТТ
Для Володимир: "Зарплати вчителям та лікарям виплачуються в повному обсязі." Хіба це можна зрозуміти по іншому? Повний обсяг - це зі всіма доплатами та преміями, а вони є??? Можливо і є для своїх і таємно.
Економіст
Для ТТ: ні "в повному обсязі" - це як і написав Володомир: виплачено 100% того що нараховано. Ось коли Ви будете отримувати зарплату як працівники закладів Пантаївської громади Кіровоградської області (ті що не на субвенції) - в серпні за червень, тобі і буде не в повному обсязі.
Коментувати
За-раза
І отак безсоромно брехати на всю країну... .
Тарас
Для За-раза: треба щоб вертались вчителі
Коментувати
Галичанка
Серйозно? Де? Звідки така інформація? Доплати зняли, потім відправляли ’’за власний рахунок ’’, або на ’’простій’’. Де ж ті виплати ’’в повному обсязі’’? Ми в одній державі живемо? Чи це питання до місцевої влади? Бо нам постійно кажуть, що грошей немає.
Антоніна
Це що знущання повторюється?! Однієї брехливої статті було мало? Які зарплати, місто Херсон не виплатити зарплатню та відпускні кошти, вже як другий місяць сидимо без копійки грошей. Досить годувати обіцянками! Ці популістичні статті не зможуть приховати реальний стан з виплатами та не нагодують людей.
Местный
Эту новость с таким заголовком лучше бы не размещать на сайтах педагогов.