Заклади освіти отримали інструкцію з підготовки до зими 

МОН розроблено матеріали з підготовки до навчального року та опалювального сезону

Заклади освіти отримали інструкцію з підготовки до зими 

Міністерством освіти і науки розроблено інструктивно-методичні матеріали щодо порядку підготовки закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону.

Нові методичні матеріали запропоновані закладам освіти для врахування у своїй роботі.

Матеріали містять перелік документів для закладів освіти, що регулюють питання охорони праці, безпеки життєдіяльності в закладі освіти, рекомендації із забезпечення пожежної безпеки, рекомендації щодо заходів, які направлені на безпечну експлуатацію енергогосподарства.

Окрім того, інструктивно-методичні матеріали містять рекомендації щодо утримання та експлуатації стану укриттів фонду захисних споруд цивільного захисту, утримання території закладу освіти.

Освіта.ua
13.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Деканеса
Треба у Внз працювати розумно- частина дистанційно, частина вживу, поділити на зміни , все відповідно до числа місць в укриттях… Орати про зраду , звинувачувати можуть лише безголові популісти, нпп та студенти , які за кордоном та ті хто не хоче вчитись, ледацюги!!
Роман
Для Деканеса: Для початку треба ЧЕСНО визнати, що у переважній більшості закладів укриттів, що відповідають нормам безпеки, НЕМАЄ. Є, в кращому випадку, підвали навчальних корпусів, гуртожитків чи допоміжних будівель, які при досить значних затратах коштів можна довести до (часто умовної) відповідності вимогам до НАЙПРОСТІШИХ укриттів. Студенти, викладачі та інший персонал це прекрасно знають і розуміють, але ж керівництво ставить завдання за будь-яку ціну розпочати принаймні частково навчання "вживу". При цьому у різних звітах місткість "укриттів" часто подається без врахування тимчасових екзаменаційних центрів, переселенців у студентських гуртожитках, без врахування мешканців прилеглих будинків тощо. І куди тоді ховатися всім тим, хто "вживу"? Тому Ваша характеристика "ті хто не хоче вчитись, ледацюги" тут, на мою думку, зовсім недоречна, бо часто це люди, які не виїхали, які тут в Україні і які розуміють загрозу їхньому здоров’ю чи навіть життю.
Черкаси
Підхід деканеси простий і реальний . Саме так треба і діяти. Студентів кидати напризволяще не можна!
Укр
Для Деканеса: Ботинеса ,точніше росботинесса) Іди за карабльом,гадость кацапська
Коментувати
Андрій
Мон бажає смертей студентів.Це вже абсолютно зрозуміло.Яка мета цього-чи завдання з росії,чи свої якісь інтереси,але іншої думки немає,коли бачиш,з якою настирністю мон заганяє студентів і учнів на очне навчання під час війни.Ректори вузів уже взяли"під козирьок" і починають виконувати ці злочинні накази. Чим це все закінчиться-вже абсолютно зрозуміло-росія не збирається припиняти ракетні обстріли,тому будуть жертви серед учнів і студентів.Тепер без варіантів
Павло
Для Андрій: прилурок!!! Що ти мелеш???
Укр
Для Павло: Прилурок це ти,"павло")))
Коментувати
Юрій
23 журнали, 48 планів, 24 звіти, крім самого навчання. Мабуть міністер був у стані алкогольної залежності під час підписання. Не спасуть у випадках загибелі дітей ті плани чи звіти тих, хто їх вимагає
Катерина
А залишити дитину вдома без нагляду це як? Якщо я лікар, мушу працювати, то мені буде спокійніше коли дитина буде в школі під наглядом, чим зачинена в квартирі під час тривоги, тому вибачте, але я за школу
Бабуся
Для Катерина: це Ваша думка, але коли дітей збирають в одному місці і не дай Боже???????? то втрати можуть бути кількісні. Це не одна дитинка❗????????????
Мари
Катерина, у мене є дуже велика підозра, що Ви бот. Тому що я відслідковую всі статті про майбутній навчальний рік, адже є великим противником навчання очного під час війни. Ніколи не комментувала, але тут не стрималась. Оця легенда про я мати лікар, або ми родина лікарів і куди лишити дитину під кожним постом про очне навчання. Трохи змінюються речення але лікар і нема куди дитину лишити, завжди вказані. Мене це вже дуже насторожує. Якщо ви дійсно лікар або, як ви вказували, родина лікарів, то ваша родина точно може дозволити собі няню дитині. Якщо ви дійсно лікар, то вам немає часу строчити повсюди ці комменти. Якщо ж ви бот, то мені стає страшно. З якою метою ви наполягаєте і переконуєте всіх, що відкривайте школи? Боюсь, навіть, зробити висновки. Динину свою не пущу і крапка. Дайте мені вибір дистанційного в моїй школі, з нашими вчителями. А не домашньої освіти
Наталія
Ви би, лікар Катерина, йшли на х...й. Йобнутий бот. Хай твої діти і лежать у братській могилі, ідіотка
Коментувати
Таня
Опам’ятайтесь, яка школа??? Учні мають бути живими мішенями?Таке враження що МОн хоче знищити українських дітей. Бомбосховищ нема.Обладнюють будь що під укриття.Якщо тривога кілька годин, то діти мають сидіти пів дня в холодних підвалах.Що це за наука???Чи в міністерстві вже чисто подуріли? Хто відпустить свою дитину в такий смертельний дурдом.
Марія
Яка школа під час війни. Треба думати як вижити. Хто хоче вчитися той і дистанційно буде вчитися
Гуменюк Роксолана
Зараз питання або освіта наших дітей або їхнє життя...Я за життя ,а освіту можна отримати будь коли
Ілона
Сьогодні влучила ракета у центр Вінниці,а скільки там шкіл сьогодні були порожні,тільки вчителі на роботі,а вересень- 2 зміни,яка для них привабливала ціль!!! То висновок-навчання дистанційне або ходимо до школи????
Неизвестно
дебили, какая школа во время войны ????????????????.Сейчас не знаешь что завтра будет, а им лишь чтобы дети в школу пошли. Ужас? треш!
іларія
Для Неизвестно: та ви, видно, в школу не ходили, бо навіть писати не вмієте правильно, діти ростуть дурними через це дистанційне.
Надія
Вони "ростуть", і це саме головне! В мене враження, що деяким людям дітей лелеки приносять і саме головне в житті - сплавити цих дітей куди завгодно, хоч під обстріли, аби дома не сиділи!
Геннадій
Брешете шановна ілірія. При виконанні вимог дистанційного навчання при відповідних вміннях вчителя, при сприянні батьків дистанційне навчання ефективне. Всі уроки онлайн через зум, присутні на уроках не менше ніж ходить до школи. Проводилась індивідуальна робота через зум. При бажанні можна все зробити ефективно. Ніякого навчання в школі до закінчення війни!!!
Коментувати