Відкрито рахунок для відбудови української освіти

На рахунок можна зробити пожертву для вирішення проблем освітньої галузі України

Відкрито рахунок для відбудови української освіти

Національний банк України відкрив рахунок для Міністерства освіти і науки, на який можна зробити пожертву для вирішення нагальних проблем освітньої галузі України.

Рахунок відкрито у межах ініціативи Президента Володимира Зеленського United24. Зробити пожертву можна в національній та іноземній валюті.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що від початку повномасштабного вторгнення рф на територію України понад 2000 закладів освіти були пошкоджені та зруйновані, постраждала й матеріально-технічна база.

Також, окрім глобальної потреби у відновленні закладів і установ від спричинених агресією рф наслідків, пріоритетними потребами освітньої галузі є засоби навчання, комп’ютерне та інше обладнання, програмне забезпечення, шкільні автобуси, освітні програми та інструменти.

За словами міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, окупанти викрадають сучасне навчальне обладнання, мультимедійні дошки, комп'ютерну техніку, спалюють українські підручники та художню літературу шкільних бібліотек.

«Звертаюся до українських меценатів, міжнародних партнерів, а також усіх небайдужих із проханням долучитися до відновлення закладів і установ освіти», – наголошує міністр.

Реквізити МОН України для зарахування коштів

Освіта.ua
24.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Доплыли
Так уже огласили, что будут забирать 10% от зарплаты в месяц с преподавателей вузов.
Тетяна
Кошти виділяють на освіту й не малі, але все мало. Навіть коли й вчителі б хотіли б допомогти , то з чого? Розрізали все, аргументуючи, що держава економить кошти на відбудову, а тут опа.... Допоможіть....
Ірина
Йде страшна війна. Повідомили, і правильно зробили, що є такий рахунок. Ніхто, підкреслюю, ніхто не змушує вчителів перераховувати кошти. Цей сайт відвідують люди різних професій. Але вже знайшлись "НЕДОВОЛЬНі", незадоволені всім і завжди. То змініть роботу, шукайте більш оплачувану, де вас не "заставлятимуть" робити те, що ви не хочете. Не соромте себе і професію.
Ольга
Для Ірина: питання інше - КУДИ підуть гроші? Назбирають, щось куплять, а решту знов собі по кішенях.
Вчителька
Для Ірина: Міняю посаду вчительки початкових класів на твою. З радістю!
Ірино,
а ти підеш працювати вчителькою і віддаш їй своє місце?
Коментувати
За-раза
Хто перший? Вчитель! З його зарплати і його руками. Вчитель іде у відпустку тоді, коли буде зроблений ремонт у класі. Реформа... однак.
Местный
Теперь ждём, когда педагогов заставят пополнять этот счёт из своих карманов.