У МОЗ сподіваються, що цей рік стане останнім для пандемії

Противірусні препарати та менш агресивні штами є сигналами, що людство подолає пандемію

У МОЗ сподіваються, що цей рік стане останнім для пандемії

Противірусні препарати прямої дії, менш агресивні штами SARS-CoV-2 – це чіткі сигнали, що людство зможе подолати пандемію COVID-19.

Про це під час виступу в парламенті заявив міністр охорони здоровя Віктор Ляшко.

За його словами, поява вакцини і прагнення всіх країн світу досягнути високих рівнів охоплення щепленнями дає можливість оптимістично сподіватися, що 2022 рік буде останнім для пандемії COVID-19.

Водночас він наголосив, що пандемія приносить нові сюрпризи.

«Чергова хвиля, що розпочалася з другої половини грудня 2021 року у світі з 900 тисяч випадків на добу за місяць досягла непрогнозованих до цього близько 4 млн випадків. На жаль ця хвиля два тижні тому прийшла і в Україну.  Кількість нових випадків протягом останніх двох тижнів подвоюється щотижня», – сказав Ляшко.

Також зростає і частка позитивних результатів лабораторних досліджень серед всіх протестованих.

Окрім того, він наголосив, що попри двократне зростання кількості випадків інфікування за останній тиждень кількість госпіталізованих зросла лише на третину. Частка госпіталізованих серед інфікованих зараз є вдвічі меншою ніж під час останньої дельта-хвилі.

«За оцінками Міністерства охорони здоров'я у найближчі тижні Україна вийде на пікові значення захворюваності на COVID-19. Кількість випадків інфікування очікується на рівні 40-60 тисяч осіб на добу. Ці цифри вдвічі вищі за пікові значення минулої хвилі. При цьому завдяки вакцинації ми очікуємо на третину менше померлих ніж на піку минулої хвилі», – зауважив міністр охорони здоров'я.

Він підкреслив, що рівень вакцинації та готовність лікарень дозволить медичній системі витримати таку кількість нових випадків захворювання.

Освіта.ua
28.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Здравомыслие
С помощью самомнения и слепо веры практически нереально сделать верные выводы и узнать истину. Вот что ответит человек, которому говорят идти туда, не знаю куда и принести то, не знаю что? А вот дуракам не нужна конкретика: уколы так уколы, в очередной раз – так в очередной, платно – так платно.
Володимир
Надзвичайно брехливий міністр.
Оптимист
Для Володимир: Не исключено, что "министр" говорит правду, но в своё мире с розовыми единорогами писающими радугами.
Коментувати
Aurum
Какая глупость! Запомните, все что нас не убивает мутирует и пробует ещё раз. Именно этот процесс позволяет вытянуть деньги налогоплательщиков в корманы тех кто производит а ля вакцины.
MOZ G
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ N 2972: 1. Дозволити проведення клінічного випробування лікарського засобу, призначеного для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію коронавірусної хвороби (COVID-19), згідно з додатком 1. // https://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz-moz-ukraini-vid-31122021--2972-pro-provedennja-klinichnogo-viprobuvannja-likarskogo-zasobu-priznachenogo-dlja-zdijsnennja-zahodiv-sprjamovanih-na-zapobigannja-viniknennju-ta-poshirennju-lokalizaciju-ta-likvidaciju
\|/ KiNG
«За оцінками Міністерства охорони здоров’я у найближчі тижні Україна вийде на пікові значення захворюваності на COVID-19. Кількість випадків інфікування очікується на рівні 40-60 тисяч осіб на добу. Ці цифри вдвічі вищі за пікові значення минулої хвилі.» -- А сколько из них "вакцинированы"? Чем больше уколотых, тем выше выгодная статистика.