В Україні створили Держслужбу у справах дітей

Служба відповідатиме за формування та реалізацію держполітики щодо усиновлення та захисту прав дітей

В Україні створили Держслужбу у справах дітей

Кабінет Міністрів створив Державну службу України у справах дітей.

Новостворена служба відповідатиме за формування та реалізацію державної політики у сфері усиновлення та захисту прав дітей.

Відповідне рішення, за повідомленням Укрінформу, ухвалене на засіданні уряду.

Державна служба України у справах дітей стане центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, який спрямовується і координується Кабінетом Міністрів та забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері усиновлення та захисту прав дітей.

Міністерству соціальної політики доручено у двомісячний строк підготувати та подати проєкт Положення про Державну службу у справах дітей.

Окрім того, Фонду державного майна доручено вжити заходів для вирішення питання розміщення Державної служби у справах дітей.

Освіта.ua
19.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
антибот
ага, замість піклування про наших дітей вони піклуватиметься про дітей кількасот нових чиновників, які займуть нові ставки і далеко не на мінімалку...
Мироед
Служба нужна! А вот финансирование должно быть за счет разогнанных наглядовых рад, кол-во коих немеряно. В поддержку этого, можно еще разогнать пяток т.н. силовых структур, толку от коих -ноль!
Фіалка
Для Мироед: Ви ще не зрозуміли, що всі оті іноземні фонди, наглядачі, консультанти, позики, транші і так далі лише окозамилювання? Кредит на 2 мільярди, половину роздали предствникам кредитору, ще 3/4 від половини розікрали вельможні хряки та свиноматки біля корита, а різницю із процентами та пенями сплатять терпеливі і волелюбні. Татаро-монгольське іго не скінчилося, лише ярмо і данину перейменували у "відсотки".
Коментувати