Міносвіти оголосило конкурс на посади експертів з питань реформ

Прийом документів для участі в конкурсі на посаду триватиме до 11 січня 2022 року

Міносвіти оголосило конкурс на посади експертів з питань реформ

Міністерство освіти оголосило конкурс на заміщення вакантних посад генерального директора директорату науки та інновацій та двох державних експертів.

До участі в конкурсі на посаду генерального директора запрошуються особи, що мають вищу освіта за освітнім ступенем не нижче магістра у галузі знань «Соціальні та поведінкові науки», або «Управління та адміністрування», або «Право», або «Публічне управління та адміністрування» та досвід роботи на посаді держслужбовця не менш ніж два роки.

Участь у конкурсі на посаду державних експертів можуть взяти особи, які мають вищу освіту за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра та вільно володіють державною мовою, що підтверджено державним сертифікатом про рівень володіння.

Прийом документів для участі в конкурсі триватиме до 11 січня 2022 року.

Тестування кандидатів відбудеться 14 січня 2022 року.

Отримати додаткову інформацію з питань проведення конкурсу можна за телефоном (044) 481-47-88 (контактна особа Ращенко Анастасія Юріївна), e-mail: [email protected].

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
04.01.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ТТ
Який конкурс??? Там уже все вирішено! А конкурс... легалізація розпродажу посад.
Козак sistem
Геть реформаторів!!! Геть Сороса!! Шкідники і руйнівники. На палю. Хай живе козацька народна республіка без глитаів!!!
Миколаївна
Для Козак sistem: Aнтагоністи потрібні, щоб люди краще усвідомлювали свою міць, розум та цінність і будували своє краще життя. А якщо вірять, терплять і ведуться на шушваль, то не дарма їх тримають за лоховську масть на забій.
Коментувати
Марфуша
Да ладно) Так красиво написали, а возьмут очередного гугиашвили( или как там).
eBook
Для Марфуша: Саме так, адже багато званих, але вельможі та пани вибрали найвигідніших та найприємніших - для себе, а не країни.
Коментувати
Іващук Ольга
До чого тут "Право" коли треба експерт з реформ? і що дасть досвід дежслужбовця? Найбільша проблема освіти зараз якраз низька якість освіти через те, що освітяни вже самі себе зневажають з такою оплатою і умовами праці, саме НЕефективність держслужбовців до цього призводить. Якщо хочуть РЕАЛЬНУ кваліфікацію, то їдуть в Чехію і т.п. Візьміть людину з ПРАКТИЧНИМ досвідом з приватного ліцею, наприклад, випускники якого поступають на пристижні факультети тут і за кордоном. Оце показник результативночті. Тоді реформування буде, а не лише звіти й обіцянки
Марковський І.
Якась шизофрень- треба експерт з ?питань ?реформ, а чого не профі з проблем науки , інновацій? Знаєте чого так? Досвідчений не треба, буде жаліти вчених, лабараторіі … Треба молодого , гарцьовитого, щоб все розніс вщент! До тріски! Адже кому із «партнерів» ми потрібні із потенціалом, знаннями, досвідом?? НІКОМУ!!! Зтравили нас ,дурнів ,з навіженою Рашою, а тепер всі в кущі- воюйте до здиху!! От і реформи!!?? Треба під зад дати всім експертам, радникам і грантоідам,а будувати по справжньому незалежну і потужну Украіну. Жити своєю головою!!
Скептик
Для Марковський І.: А на посаду генерального директора вимагають кваліфікацію, що не має жодного відношення до науки. Керовніки
Несквік
Експерт- читай РУЙНАТОР!!!!
Коментувати