Професійна освіта зробила величезний прорив, – міністр

За словами Сергія Шкарлета, МОН зараз має інституційну підтримку від влади і бізнесу

Професійна освіта зробила величезний прорив, – міністр

Порівняно з попереднім роком сфера професійної освіти зробила величезний прорив.

Про це під час брифінгу заявив міністр освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, Міністерство освіти зараз має ту інституційну підтримку від Президента України, Кабінету Міністрів та бізнесу, якої ніколи не було.

«Це проявляться не тільки в наших досягненнях, але й майбутніх планах, бо плани на 2022 рік у нас амбіційні. Як мінімум маємо прийняти закон «Про професійну освіту", побудувати понад 80 навчально-практичних центрів та завершити оновлення освітніх стандартів», – зазначив міністр.

Він повідомив, що цього року в Україні було створено 63 нових навчально-практичних центри, розроблено 30 освітніх стандартів та залучено десятки бізнес та міжнародних партнерів.

Також, на думку міністра, важливим рішенням для сфери у 2021 році стало прийняття Указу Президента України «Про пріоритетні заходи щодо розвитку професійної освіти», завдяки якому вдалось затвердити Концепцію Державної цільової соціальної програми розвитку професійної (професійно-технічної) освіти на 2022-2027 роки, створити Раду при Президентові з питань профосвіти та провести Всеукраїнський тиждень професійної освіти.

Окрім того, міністр розповів про успішне впровадження дуальної форми навчання. Наразі за дуальною формою працюють 240 закладів професійної освіти і 1376 підприємств та організацій.

Реформа децентралізації у професійній освіті також продовжується. Зокрема, у 2021 році 58 закладів передається з державної у комунальну власність, що у 2 рази більше ніж у попередньому.

Освіта.ua
24.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей Лимонов
Найбільше досягнення МОН в цьому році - приїзд заступника міністра освіти (!) у Львів з помічницею -ескортницею -хвойдою! оце прорвало так прорвало!
3Д
Для Сергей Лимонов: А поки люди репетує на політичних і фізичних повій, вони під шумок проводять нові покращення.
Коментувати
моя думка
Таке враження , що міністр з дуба впав. Що він городить , приїдь в глибинку і подивись що це все ПУСТЕ! Які там готуються спеціалісти? Чисте відмивання державних коштів!!!! ПЕРЕВІРТЕ!!!
Трамп
Бред сумасшедшего чиновника. Вы только вдумайтесь: він має підтримку! - У нього прорив! . Дозвольте спитати, який процент вчителів ви примусили вколоти жижу, щоб діти не залишились без вчителя? Отож, ви просто срані рабовласники і самі раби шмигалівської контори.
за державу
Для Трамп: Ні прорив, як у пальчевського на виборах
Коментувати
399
У 2021 році 58 закладів передається з державної у комунальну власність, що у 2 рази більше ніж у попередньому. І можна вважати, що цим закладам приснився ПИСЕЦЬ.
Правда
Ага, мы заметили.) Особенно помощница заместителя министра образования Игоря Гарбарука прорыв произвела. Вам не стыдно эскортниц нанимать в министерство образования?
Черкаси
Для Правда: Гарбарук типовий рішала- відкатник, дискредитує міністерство.
899
Для Черкаси: А де там "не решали", які чесно виконують свої прямі обов’язкі і не замазані в зе чи ге?
Коментувати
Ось так
Коли він припинить патякати, а почне працювати і показувати справжні, а не вигадані результати.
Денис
З новим Роком 2022! Все про дизайн З новим Роком 2022! З новим Роком 2022! З новим Роком 2022! З новим Роком 2022! З новим Роком 2022! З новим Роком 2022!
Кирил Лірик
Безпрецедентна підтримка? Особисто ваші досягнення? Знову прорив? І знову на дно прорвало.
Коментувати