Англійська для дітей: у якому віці можна починати вчити мову
PR

Вивчення англійської можна починати змалку, якщо батьки готові працювати комплексно

Англійська для дітей: у якому віці можна починати вчити мову

Питання початку вивчення іноземної мови хвилює багатьох батьків. Є прихильники теорії, що спочатку потрібно навчитися розмовляти українською, а після вчити альтернативні варіанти. Інші вважають: чим раніше, тим краще.

Обидві категорії відносно праві. Однак робота з дітьми різного віку вимагає великих зусиль з боку педагога і батьків. Якщо прийнято рішення почати вивчення іноземної, робити це краще з фахівцем. Досвідчений репетитор з англійської розробить програму навчання з урахуванням вікових особливостей і підкаже, з чого краще почати.

Різні вікові групи: що необхідно враховувати?

Коли мова йде про вивчення англійської та інших мов з ранніх років, необхідно чітко дотримуватися структури, розуміти, як сприймає дитина нову інформацію.

  • Діти 1-2 років

У цьому віці навчання проходить максимально легко, відсутній опір. Обидві мови сприймаються як рідні. На даному етапі важливо створювати відповідне середовище, забезпечуючи максимальне щоденне занурення. Це можуть бути книги, мультфільми, пісеньки.

  • Група 2-3 роки

На даному етапі багато дітей вже говорять українською, тому основним завданням є навчити дитину використовувати англійські слова в мові, думати нею. Рекомендується додати заняття з педагогом, продовжувати використовувати іноземний у побуті.

  • Період 3-7 років

Тепер додається вивчення букв, читання, навички письма. У сукупності з пісеньками, картинками, відеороликами досягається великий прогрес у знаннях. Слід продовжувати використовувати мову в повсякденному житті. Дошкільнятам пропонуються основні мовні конструкції, базова лексика.

  • Діти віком 8-12 років

Можна вчити письмову мову. Важливо зберігати структуру, системність навчання. Цілком підійде шкільна програма, з урахуванням знань учня.

До 7-річного віку дитина може сприймати інформацію несвідомо, не оцінюючи її. З дорослішанням активізується логічне мислення. У результаті дітям стає складніше сприймати нові відомості.

Ще одним аспектом є вимова. У дітей мова відразу стає правильно, а дорослим необхідні спеціальні вправи, тренування.

Підводячи підсумки, важливо відзначити, що навчання англійської можна починати з ранніх років тоді, якщо батьки малюка готові комплексно працювати, а не присвячувати процесу два дні на тиждень.

Освіта.ua
03.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів