Медикам в освіті можуть суттєво підвищити зарплату

Уряд пропонує встановити спеціальні надбавки медичним працівникам закладів освіти

Медикам в освіті можуть суттєво підвищити зарплату

Кабінет Міністрів пропонує встановити спеціальні надбавки за престижність праці у розмірі до 500% від окладу для лікарів та до 300% для середнього медичного персоналу.

Про це у своєму Facebook повідомила член парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина.

За її словами, якщо сьогодні у київській школі медичній сестрі пропонують зарплату у 6-7 тисяч грн, то з наступного року їй повинні будуть надавати щомісячну премію і нараховувати щонайменше 13,5 тисяч грн.

«Тобто справедливість між відомчими медпрацівниками та медпрацівниками, що фінансуються НСЗУ буде відновлена», – зазначила народний депутат.

Освіта.ua
03.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана Кузик
Медична сестра в Чернівцях отримує 5800 на руки. Як людина може прожити на таку заробітню плату. А вчителі отримують більше. Тому не забувайте, що ми всі одинакові люди. Окрім того , медична сестра одна на всі класи.
KREATOЯ
А с чего вы взяли будто "все одинаковы"? В чём именно и почему? Лично для меня это выглядит как попытка оправдаться или оскорбить.
Коментувати
valeraup
Получается, кто на что учился. Не? Ваш коментар занадто короткий. Текст має бути не менш ніж 100 знаків.
Местный
Получается 1 мед.сестра = 2 молодых педагога...
399
Якщо сьогодні у київській школі медичній сестрі пропонують зарплату у 6-7 тисяч грн, то з наступного року їй повинні будуть надавати щомісячну премію і нараховувати щонайменше 13,5 тисяч грн. А медичному пункті окрім термометра, кушетки і аскорбінки нічого немає. І перша медична допомога від шкільного медпрацівника - 103. КЛАС
Оксана Кузик
Для 399: Чому тоді всі вчителі відправляють дітей у мед пункт???
Ганна
Тому, що у вчителя в класі ще 30 учнів сидить і поки він буде надавати допомогу одному, другі собі голови звернуть. А сестра медична, як зараз кажуть, має час організувати першу допомогу і набрати 103
Коментувати
unforgiven 2
А вчителям - зась! Бо в школах, на думку ПРодажного МОН, повинні працювати раби і виховувати рабів! Потрібно ламати корупційну систему, бути вільними людьми і виховувати воїнів, а не паразитів!
Петро
Для unforgiven 2: Про що говориться? Невже раби можуть виховати вільну людину? "Потрібно ламати" - потрібно, але вівці не зламають, швидше підуть куди їх пожене МОН, МОЗ. Сумно, але такі вчителі школі не треба, но там лиш такі. Вільні і розумні зараз за межами школи.
Коментувати
Тетяна
А як щодо справедливості стосовно завучів шкіл? вони будуть менше отримувати, ніж медична сестра???
Катя
Для Тетяна: спокійно педагоги! Нічого не буде в тої медичної сестри!!! Це перекинуть на громади, і все буде робитися в межах зарплатного фонду.. А громади дружно скажуть "грошей немає"... Так що "престиж ваших посад" не постраждає... З повагою, МЕДСЕСТРА!!!!
Коментувати