Кошти за використання українських надр спрямують дітям

Президент України ініціює законопроект про економічний паспорт українця

Кошти за використання українських надр спрямують дітям

Президент України Володимир Зеленський ініціює законопроект про економічний паспорт українця, відповідно до якого плата за використання надр накопичуватиметься на персональних рахунках дітей українських громадян і вони зможуть витратити їх для здобуття освіти в Україні чи купівлі власного житла.

Про це він сказав у своєму Посланні до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.

Зокрема, глава держави подякував народним депутатам за те, що вони 30 жовтня проголосували за дуже важливий податковий закон, який збільшує плату за використання природних ресурсів України, які належать кожному громадянину.

«Ми спрямуємо ці кошти на наших дітей. Тому до 10 грудня цього року вперше за всю історію нашої незалежності я внесу законопроект про економічний паспорт українця. Відповідно до нього, ці кошти – плата за використання наших українських надр – накопичуватимуться на персональних рахунках дітей громадян України», – повідомив Володимир Зеленський.

За його словами, після досягнення повноліття діти зможуть використати ці накопичення для здобуття освіти в Україні чи купівлі власного житла.

«Завдяки цим двом законам нарешті наші олігархи стануть справжніми інвесторами в майбутнє наших дітей. Я їх вітаю. І це також буде вперше за роки незалежності нашої держави», – наголосив він.

Володимир Зеленський також зазначив, що незабаром буде запущено програму «Українська мрія», згідно з якою кожен громадянин, який чесно сплачує податки, зможе отримати кредит за ставкою 5% у гривні для придбання нерухомості, електромобіля, здобуття освіти або зміни професії.

Освіта.ua
01.12.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрей Семчук
А чому тільки дітей, які народилися з 2019 року. Таке враження, що інших дітей в Україні не існує, тільки в період правління "зелені" народжуються справжні українці, яких потрібно підтримати! Я думаю, що батьки інших дітей, а їх значно більше, то голосувати за Зеленого не будуть.
Галина
Для Андрей Семчук: Та підождіть. Все має бути по порядку: спершу зарплата вчителів 4000 дол., потім тисяча ковідних. Доки до цих виплат дійде черга всі діти, які народились до 2019 року вже виростуть.
Коментувати