55% українців підтримують обов’язкову вакцинацію працівників

Більшість українців підтримує обов’язкову вакцинацію вчителів, медиків та держслужбовців

55% українців підтримують обов’язкову вакцинацію працівників

55% українців підтримують обов’язкову вакцинацію представників певних сфер, зокрема, вчителів, медиків та державних службовців.

Про це йдеться у результатах соціологічного опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг».

Водночас проти впровадження обов'язкової вакцинації висловилося 35% громадян.

Заборону відвідувати громадські заклади без COVID-сертифікату або тесту підтримують майже 40%, проти – 53%.

Заборону користуватися громадським транспортом підтримують майже 30%, натомість не підтримують – 65%.

Загалом обов’язкову вакцинацію представників певних сфер, а також перебування у громадських місцях лише з COVID-сертифікатом або тестом більше підтримують старші опитані, мешканці Києва і Центру, а також ті, хто мають щеплення або лояльні до вакцинації.

«Майже три чверті опитаних (71%) вважають порушенням прав запровадження обмежень щодо невакцинованих людей. 26% – протилежної думки. Найбільше останніх у Києві, серед найстарших опитаних та тих, хто вже вакцинувався», – зазначають автори дослідження.

За результатами опитування, 46% респондентів зазначили, що вже вакцинувалися (перше, або ж друге щеплення). 16% вказали, що готові вакцинуватися, 36% – не готові.

Також автори дослідження наголошують, що опитування відбувалося лише серед дорослого населення України, тоді як офіційна статистика кількості вакцинованих виводиться серед усього населення.

За останній місяць зросла кількість тих, хто зробив щеплення (з 36 до 46%). Відносно більше тих, хто не бажає вакцинуватися, серед молодих респондентів. 

40% респондентів вважають, що ніхто не винен у зростанні захворюваності на коронавірус. Натомість кожен п’ятий (21%) звинувачує у погіршенні епідеміологічної ситуації людей, які відмовилися вакцинуватися. 15% звинувачують Міністерство охорони здоров’я. Президента, Кабінет Міністрів вважають винними 7-8%, місцеву владу – 2%.

У самовільні причини зростання захворюваності частіше вірять ті, хто не хоче вакцинуватися. Натомість вакциновані та ті, хто мають намір це зробити, частіше звинувачують у зростанні епідемії тих, хто не має наміру щепитися від коронавірусу. 

Опитування було проведене Соціологічною групою «Рейтинг» 10-13 листопада 2021 року. Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%. Терміни проведення: 10-13 листопада 2021 року.

Освіта.ua
17.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Опять о "там".
Да сколько можно всё "там" да "там". Нет никакого "там". Есть здесь и сейчас. А "там" мы никому не нужны. И"там" всё примерно так же, как и у нас. Австрия? И что? Неужели до сих пор не ясно, что вакцинированные так же переносят вирус, так же болеют, так же умирают. Есть информация о том, что процент умерших вакцинированных порядка 70. Так что, смотря что на глаза попалось. Голубовская предупреждала - нельзя вакцинировать всех подряд, и в период эпидемии. Вакинированные умирают и от вакцинации. Невакцинированные имеют больший процент вероятности выжить. Но-я на своём ни в коей мере не настаиваю. Каждый волен решать самостоятельно. Вы себя защищаете. Я - себя. Но вакцинированным бояться невакинированных - то бред
Про нас
Хочете про нас - читайте. Держава, установивши заборону відвідувати навчальний заклад дитиною, яка не має профілактичних щеплень, реалізує свій обов’язок щодо забезпечення безпеки життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу, у тому числі й самої нещепленої дитини. Отже, право дитини позивачки на освіту було тимчасово обмежено з огляду на суспільні інтереси. Водночас право дитини на здобуття освіти не порушене, оскільки для дітей, які не можуть відвідувати заклад освіти за відсутності щеплень, установлені альтернативні способи отримання освіти та продовження навчання. Доводи про те, що порушено конституційне право дитини на освіту, є безпідставними з огляду на таке. Вирішуючи питання про співвідношення норм статей 3 та 53 Конституції України, не можна не визнати пріоритетність забезпечення безпеки життя, здоров’я і безпеки людини над правом на освіту. Постанова Верховного Суду від 10 березня 2021 року у справі № 331/5291/19 – https://reyestr.court.gov.ua/Review/95642825
Олександр
Для Опять о "там".: А хіба тут і там люди від ковіду по різному вмирають? Чи вакцинують тут і там (окрім рашки та декількох інших залежних від них країн) різними вакцинами? Тому немає окремих там і тут. А є світова пандемія. Лякає вже повністю зареєстрована в капіталістичних США мРНК вакцину - Файзер, коліть "класичну"-вакцину з комуністичного Китаю - Короновак.
Правила
Для Олександр: Де це світова "пандемія"? Лише абсурдно роздута рекламна кампанія при смертності як у звичайного грипу. Просто частні компанії вигідно інвестували, змінили та приватизували бренди "ковід", "вакцина", "пандемія" та "карантин", от і продають лабораторним мишенятам та щурятам на підписній основі щоб оцінити дурість і ввести тотальний контроль соціального статусу. Щодо Короноваксу від загадкової хвороби із симптомами усіх захворювань, як вже згадували інші постери, справжня ефективність і відсутність суттєвих побічних результатів буде доведено лише через 10-15 років, так що не базікайте як нерозумне патякало, бо це тільки експеримент над рабами.
Коментувати
Коля
Ну ось зовсім не бояться нюренберга ;) Напевно там всі лікарі та урядовці неграмотні та не знають про терміни клінічних випробувань. І чому тільки їх народ не повстає проти геноциду? Теж думаєте, що вони там всі мавпи? Перша країна ЄС вводить обов’язкову ковід-вакцинацію для всіх. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/world/observe/persha-krajina-jes-vvodit-obovyazkovu-kovid-vakcinaciyu-dlya-vsih-800235.html
Подождите, ребята,
вся эта ситуация ещё приведёт к процессу типа Нюрнбергского, а подсудимыми будут очильники -карманычи. И дело ожидается почище того, что уже было. И пропагандисты вакцинации будут за голову хвататься, да уж "пусть говорит, чтобы видно было, кто таков". Сперва они на 73% гнали, ейчас на тех, кто не стремится подставлять свой зад под выжил-не выжил, ведь вирус может прийти и уйти, как вирус гриппа, и в этом году вакцинированные стали источником инфекции везде. Мало того, вакцинированные страшно переносят болезнь, ведь иммунитет, как при гриппе - только на один вариант вируса. А эти абизянки никак не сообразят, что творят. Вот только вряд ли кто их оправдает фразой "не ведают, что творят". Уровень знаний у людей уж не тот. Люди подобного не забывают. Как не забыли эксперименты нацистких лагерей смерти.
Пещерной обезьяне
Для Подождите, ребята,: сышиш ты - не абизяна. Где б и чем ты писал свои комментарии без "обезьян из других островов"? В своей пещере наскальные рисунки б вырубывал бы заострённым камушком, а не на придуманном и сделанном в заокеании смартфоне или компе. Тут кстати с пещерными обезьянами решили поделится новым знанием https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/nejmoa2108891 о эффективности "устарелых" вакцин на новые штамы короновируса.
Мясоед
Для Подождите, ребята: Хотя после 1945 большинство нацистских экспериментаторов фактически официально продолжили работу во многих странах, по новоязу они всего лишь "вакцинаторы", а жертвы - "отказ заменяемой материальной части".
А я о чём?
Для Мясоед:идёт самая обыкновенная небольшая войнушка.
Коментувати
13
Ладно что вакцинация противопоказана* в период реальной эпидемии, так ещё для КИ нужно 2-4 года на Базовые исследования + около 2 лет на ДОклинические + от 1 до 5 лет на Первую фазу клинического этапа + до 3 лет на Вторую фазу и МИНИМУМ ПЯТЬ (5) лет на Третью фазу = минимум ОТ ДЕСЯТИ-ПЯТНАДЦАТИ ЛЕТ. Итого, есть горстка добровольцев, которым платят, кого информируют и страхуют. С другой стороны - непроигформированная бесплатная масса, которых колют ТЕМ ЖЕ экспериментальным препаратом под видом "вакцин". С такой логикой наркоманы это нуждающиеся в постоянной вакцине, а заключенные концлагерей не жертвы экспериментов, а пострадавшие от побочных эффектов "вакцин". **Примечательно, что из сотен Пфайзеровцев и активистов НИ ОДИН не пояснил якобы безвредный принцип и не знал что такое mРНК. Хорошо хоть после такой мозготра-чистки процент думающих и образованных значительно возрастёт.
Олександр
Для 13: і, як же без цих ваших глибоких "знань" обійшлися десятки країн світу? Які чомусь не бояться "експериментальних" вакцин і активно продовжують щеплювати своїх громадян? Невже в цих країнах дурніші лікарі та уряди, люди? Чому, наприклад, в ОАЄ та Португалії повністю вакциновано понад 85% населення? Чи в Чилі, Катарі, Іспанії, Сінгапурі де повністю вакцинувалися маєже 80% населення? Навіть в комуністичній Кубі, що славиться своєю медициною і приваблює медичних туристів зі всього світу, принаймні одну дозу вкололи майже 90% населення.
макаки, говорят,
Для Олександр: из одного острова научились рыбу ловить. На другие острова макаки не попадали. Но проблема в том, что макаки других островов стали делать то же самое. И чем человек от макаки отличается? И чем помогло другим макакам то, что у них 80-90 процентов уколотых? Это остановило движение вируса? Или это привело к тому, что вирус стал мутировать. Он ведь существует, чтобы выжить. Самый агресссивный уже собрал свою ренту и почил в бози. А тут макаки решили, что надоть его как-то убрать. ТАм же главная макака выступила с тем, чтобы все ОРЗ уничтожить. Ну, она, же, макака главная. Все дугие макаки на неё беньки раззявили. Своих мозгов на другое не хватает. Макаки.
Олександр
Для макаки, говорят,: якби українці і влада дослухалися до таких маніпуляцій (бо примітивне мавпування і використання досягнень людства це різні речі), то ми б дивились не "плазму", а електрон, їздили б на тавріях або взагалі продовжували б возити волами сіль на обмін чи в печерах сиділи б.
Коментувати
Василий Орлов
Кроме "ковида" других болезней и заболеваний нет, а кроме преступного отказа носить намордник, других преступлений нет. Зачем полицаи и тюрьмы, когда есть самоизоляция? Так это же очередная и сплошная перемохня!
Мясоед
Для Василий Орлов: Ну какие проблемы посидеть дома годами? Потеряешь квалификацию, отупеешь, разленишься, наберешь вес, начнешь болеть, разучишься общаться и так далее - полностью в зависимости от добрых дядь.
Коментувати
ТТ
А ці 55% уже вакциновані??? Бо невакциновані не мають жодного права підтримувати чи ні вакцинацію інших!
Ирина
Для ТТ: очень поддерживаю. И даже если должна быть вакцинация обязательной, то для всех, не только для педагогов, но и родителей детей. Нет сертификата, посидите дома, вакцинируетесь и приходите. Почему педагоги должны рисковать, обучая детей, не вакцинированных родителей? Ведь дети самые большие разносчики! А вакцина не защищает от заражения.
Коментувати
unforgiven 2
А скільки відсотків може надати письмові гарантії ефективності та безпечності експериментальних вакцин та зобов’яжиться компенсувати побічні наслідки?
Олександр
Для unforgiven 2: а тобі хтось коли-небудь давав ПИСЬМОВІ ГАРАНТІЇ на будь-які інші вакцини чи ліки? Щодо компенсації читай Постанову КМУ від 31 березня 2021 р. № 371 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/371-2021-%D0%BF#Text
unforgiven 2
Для Олександр: постанова кабінету міністрів про компенсацію НЕ Закон! В реальності, спираючись на даний підзаконний нормативний акт, фактично неможливо буде довести причинно-наслідковмий зв’язок між щепленням та виникненням ускладнення.
Коментувати
Іларія
Це брехня. Всі соцопитування показують, що люди проти обов’язкової вакцінації. Або якщо ці дурні дали добро проводити експеримент над своїм народом, то хай проводять над усіма, а не відбирають
Олександр
Для Іларія: ну так дайте посилання на ваші "всі соцопитування".
Вчитель
Для Олександр: 24 листопада тобi майдан покаже
Олександр
Для Вчитель: вже бачили 3 листопада https://youtu.be/iWbIFMXzdng . І не плутайте святе з грішним. Де МАЙДАН, а де черговий мітинг.
Коментувати
Вася
А скільки зазначена соціологічна група "Рейтинг" отримала з тих десятків мільйонів, що виділили на пропаганду вакцинації?
Коля
Для Вася: кожен проплачений АНТИВАКС впевнений, що всім, хто хоч щось пише про вакцинацію отримує гроші.
Вася
Для Коля: Діло в тому, що на пропаганду вакцинації офіційно виділено більше 20 млн., тільки кому, не сказано. А людям, які трохи привикли вникати в суть, не робити необдуманих кроків і прагнуть жити в правовій державі - нічого не дають, ще й "душать" з усіх боків. Повторюю: вакцинація - ДОБРОВІЛЬНА, а реальних доказів доказів її ефективності у, як Ви кажете, "ВАКСІВ" нема, ділити людей на категорії - протизаконно, бо і вакциновані, і не вакциновані хворіють і розносять однаково, можливо перебіги хвороби різні, але це до тієї "дураси", яка діється в країні з вакцинацією, не має відношення, то справа кожного.
Коля
Для Вася: якщо для Вас статистика, яка свідчить, що більше 90-95% людей, які потрапляють в стаціонари та реанімації НЕВАКЦИНОВАНІ не доказ, то звиняйте. І це не лише українська статистика, а світова. А щодо окремих, НІ багатьох відверто дурних рішень різних органів влади згоден. Вони не додають довіри до влади і її дій.
Коментувати
Фрол
Принудительную вакцинацию поддерживают идиоты без роду-племени, убогие покорные и доверчивые (в силу тупости) люди. Ну и... 2% несчастных, которые тяжело заболели и решили использовать последний шанс. Но кто мне скажет, зачем пузырить во всех здоровых эту РНК-гадость? Ответом будет виселица для менеджеров всего этого ковид-карнавала. Но, всему свое время.
Садхгуру
Когда кто-то решает за вас какую одежду вам носить, что вам есть, как что делать и где вам быть – это называется рабством. Однако, если от кого-то зависит счастливы ли вы или несчастны, если от кого-то зависит ваш внутренний покой – это означает, что вы глубоко порабощены. Благосостояние вашего тела, ума, эмоций и энергий – это на 100% только ваша ответственность и никто другой не имеет к этому отношения.
Коментувати
Аріель
100% педагогів підтримує обов’язкову вакцинацію учнів і студентів!
Ирина
Для Аріель: большей глупости ещё не читала. Вакцинация педагогов прошла на 70% насильственно, против воли. Их вынудили, потому что нужно работать и кормить семью. Были конечно желающие, но единицы. Удивляюсь, как можно писать бред о том, что вакцинировались по доброй воле. Теперь по примеру педагогов, нужно так же вакцинировать и родителей. Нет прививки значит пусть и детки дома посидят и подождут пока родители вакцинируются!
Коментувати
Володимир
Жертва освітньої реформи. Міністр з інтелектом санітара.
Лена
Значит эти 55% не учителя, не медики и не государственные служащие. И возможно не имеют детей.
Фрол
Странный вывод. Белены объелась?
Коментувати
Хубз аль Султан
лол.Среди этих 55% очень большой процент ящеров-яжбатькiв, которые категорически не поддерживают вакцинацию собственной шкуры. Вопрос: какой он, этот процент?