COVID-19: більшість громадян проти обмеження права на роботу

Більшість громадян не підтримують рішення щодо відсторонення працівників від роботи

COVID-19: більшість громадян проти обмеження права на роботу

Більшість громадян не підтримують рішення Міністерства охорони здоров'я щодо відсторонення від роботи працівників, які не мають щеплення проти COVID-19.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження щодо відношення громадян до вакцинації, оприлюдненого Українським інститутом майбутнього.

Зокрема, 65% громадян зовсім не підтримують рішення МОЗ щодо обмеження доступу працівників до робочого місця через відсутність вакцинації.

13% респондентів скоріше не підтримують таке рішення.

Водночас про повну підтримку відсторонення від роботи нещеплених працівників заявили 12% респондентів, ще 7% скоріше підтримують рішення МОЗ.

«Абсолютна більшість громадян виступають проти обмеження прав для невакцинованих від коронавірусу. Особливо це стосується обмежень відвідувати продуктові магазини, доступу на робоче або навчальне місце та обмеження поїздок у громадському транспорті», – зазначають в Українському інституті майбутнього.

Окрім того, результати дослідження свідчать, що серед вікових груп майже немає розбіжностей щодо ставлення до різноманітних обмежень для невакцинованих від коронавірусу – воно є в абсолютній більшості критичним. За виключенням того, що старше покоління радше підтримало б для таких людей заборону відвідувати масові заходи, а також відвідування кафе, кінотеатрів та інших розважальних закладів.

Також більше половини (53%) громадян виступають проти обов’язкової вакцинації від Covid. За такий крок виступають 41% респондентів.

«Важливо відмітити, що відповіді громадян, які заявили про знайомство чи родинні стосунки з жертвами коронавірусу, є майже ідентичними до відповідей громадян, які не мали серед загиблих близьких та знайомих. Обидві категорії респондентів однаково виступають скоріше проти обов’язкової вакцинації від Covid», – зазначають автори дослідження.

Серед поколінь, найбільше противників обов’язкової вакцинації серед молоді до 24 років– 64% і навпаки найменше серед старшого покоління – 40% противників і 53% прихильників.

Освіта.ua
15.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Поціновувач Ютуба
Мне нравится видеоролик на ютубе "Нокиа-путь предательства" Каклй смартфон вы чаще всего покупаете?
Оксане
Смысл запретов в РАБСТВЕ. Планируется две категории людей - РАБЫ и ХОЗЯЕВА. Учителя - РАБЫ. И они это с удовольствием подтвердили. Наши карманычи - хотят быть хазяевами. Да вот неурядится - они тоже рабы. Но они - полицаи над остальными рабами. Всего лишь.
LifeSiteNews
Для Оксане: Бывший вице-президент Pfizer: «Ваше правительство лжет вам так, что это может привести к вашей смерти» https://www-lifesitenews-com.translate.goog/news/exclusive-former-pfizer-vp-your-government-is-lying-to-you-in-a-way-that-could-lead-to-your-death/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=ru&_x_tr_hl=en-GB&_x_tr_pto=nui
Коментувати
Оксана
Мне очень интересно, почему заболевшим с сертификатом о вакцинации, можно ходить куда угодно и заражать дальше людей. У меня есть знакомые которые вакцинированы 1-2 месяца назад и на данный момент заболели (подтверждённый ковит тестами в поликлинике) и им не запрещено посещать магазины, кинотеатры , пользоваться транспортом и и.д. В чем смысл вакцинации и запретов???