Уряд наполягає на відкритті всіх закладів освіти

Кабмін наполягає на тому, що освітній процес має відбуватися у звичайному режимі

Уряд наполягає на відкритті всіх закладів освіти

Кабінет Міністрів наполягає на тому, що освітній процес в усіх закладах освіти має відбуватися у звичайному режимі.

Про це в ефірі програми «Право на владу» заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, навчання в усіх закладах освіти має бути відновлено, оскільки абсолютна більшість викладачів є вакцинованими, а нещеплені працівники вже відсторонені від роботи.

«Уряд наполягає на тому, що освіта в усіх закладах освіти – дитячих садочках, школах, університетах, середніх спеціальних навчальних закладах має бути очною. З понеділка невакциновані вчителі і викладачі відстороненні від роботи, тому це дає змогу вважати, що 100% колективів, які мають забезпечувати освітній процес пройшли вакцинацію», – наголосив Шмигаль.

Окрім того, він підкреслив, що подібна рекомендація надана Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

«Це також рекомендує робити Всесвітня організація охорони здоров'я. Я звертаюся до керівників місцевого самоврядування з проханням докласти зусиль, щоби навчальні заклади працювали в очному режимі. Це важливо для покоління яке зростає і має вчитися очно», – звернувся прем'єр-міністр.

Освіта.ua
12.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
А чому не пишуть про обовязкову вакцінацію здобувачів освіти від 18-ти років??? Як вони будуть добиратися громадським транспортом до закладів освіти? І хіба вони не можуть бути носіями інфекції між собою і оточуючих?
Влад
Для Алла: носіями інфекціїї можуть бути і вакциновані
Коментувати
Марія
Тоді нехай внесуть зміни до своєї ж постанови від 9 грудня 2020 р. № 1236 у п.3*5 (10), "заборонено: відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів освіти та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також крім закладів освіти, усі працівники яких мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації ...". Говорять одне, а роблять інше! Для чого тут запис "повний курс", хіба не достатньо хоча би однієї дози??? І тоді би всі вчилися очно.
Гриша
Вони вже прийняли рішення про вакцинування дітей. Зараз, коли діти почнуть хворіти (це ж очевидно, що епідемії грипу в школах були саме через дітей, а не вчителів) уряд отримає підстави для пропаганди вакцинації дітей.
Местный
Для Гриша: правильно сделают - только обязательная вакцинация детей сможет научить родителей включать мозг и это будет обратка за добивание и так лежачего педагога.
Хубз аль Султан
Для Местный: а как они, мамки и папки, тут верещать начали, когда с потолка посыпалась первая штукатурка: "айайай, педагоги, давайте объединяться против беспредела!". То ли еще будет.
Удивлительно
Для Местный: разумные, с моей точки зрения, слова. Удивительно.
Коментувати
Нафаня
Много раз отслуживший на жидкостях и таблетках со всех сторон якобы неупотребляющий зе-клоун так сильно переживает за своих скоро-американских отпрысков сватов, что весело гнобит вражеский им украинский народ и славян в целом. Скажи, служивая зе-чухня, твои услужливые детишечки радостно сделали все прививочки, весело учатся дистанционно в намордниках с жёлтыми звёздочками, и лечатся по скайпам как далёкие семиты? Или нормально, как белые люди даже в России и Белоруси?
Аааа
Так хай в тому уряді хоч труси поодягають, хоч хрестики познімають. Самі навидавали накази, а тепер вимагають. В нашій школі 5 чоловік з однією дозою вакцини, всі згодні працювати очно, але ж ні, є прийнятий довбанутий закон, треба 2 дози. Будемо чекати 3 тижні, щоб вони вакцинувалися. А ті довбні все вимагають і вимагають.
петя порошенко
галантерейщик довboyob конchений, іди наxуй зі свої принципами, ти б меньше повітря ротом ганяв і їbало тихо тримав за спідницею своєї жінки якшо вона в такого dodika і є
Лікар
Для петя порошенко: diagnos: хвора голівка
Коментувати
Галантарейщик
Працівники то вакциновані, а студенти, які щодня шаряться по метро, маршруткам? Що буде, якщо вони заб’ють гуртожитки і там полохне?!? Треба дождатись спаду епідеміі…
bojchukvasul51@gmail.com
А червона зона ? А постанова КМУ №1236 , де всі працівники освітнього закладу повинні мати "зелений сертифікат", тобто щепитись двічі? Він, що не читає те , що наприймав?
Ватник
Діти сидять дома і школи за газ не платять, скоро ціни впадуть і опалювальний сезон закінчиться.
Маринэску
Страшніше пандеміі банда опричників під орудою Шарова, яка засіла в міносвіти. Стільки натворили біди….
Масса
Для Маринэску: хто за оден Шаров, чого його не попруть із міносвіти???
Коментувати
Дилара
Хочу сказать несколько слов о Трубе В.И Это порядочный и честный человек ,замечательный преподаватель ,разумный ректор и уверена, что отличный семьянин. При нём университет стал преображаться. Времена тяжёлые,но надо нам ,студентам учится. Только вживую мы получим хорошие знания. А критиковать порядочного человекам легче ,чем поддержать. Ректор ,мы с вами !!! Держитесь!!! Группа студентов
Армаві
Для Дилара: труба - це кому?
Коментувати
Ari
А можно узнать источник информации? Больше статей на подобную тематику и с подобными высказываниями найти не могу. Что-то подсказывает, что автор не знает термин «достоверность».
вакцинований
В школу треба йти! А як по другому. Неважно ,що була дистанційка. Давай міські етапи олімпіад, конкурс Шевченка і т.д. І не важно, що школи до цього часу без тепла. ЕКОНОМІЯ. Хіба справжні керівники освіти могли це допустити? НІ!!! А зараз просто випадкові люди керують освітою, та й державою тоже.
Covid-19
Повністю згоден! Школярі та студенти мають право на якісний контент, зараз все більше дітей стають моїми фоловерами. Після того як на мене двічі підписався Дмитро Разумков, Денис Шмигаль та Віктор Ляшко нарешті зрозуміли, що я потрібен країні. Зараз щоденний приріст моїх підписників не нижче 20к за добу! Я дуже тішуся, що українців не обдурили ці ідіоти з Заходу...Лише подумати, колоти якийсь шмурдяк від міфічного "коронавірусу". Люди помирають від так званих вакцин, а також носіння масок та надмірного використання антисептиків. Тому щоб цього не сталося ні в якому разі не носіть маски, дихайте свіжим повітрям особливо у громадському транспорті та приміщеннях! При вході в магазини, вимагайте виливати антисептики, ніхто не має права робити з вас стадо. Наша мета 5кк підписників, вірю, українці зможуть!
Len
Для Сенатор: хворих не вакцинованих більше, бо їх більше. В Ізраїлі всі мають по 2 вакцини, а смертність росте, йдуть на третє коло...
Оце діло
Відповідно до Наказу ректора Львівської політехніки № 659-1-10 від 12.11.2021 р. онлайн-навчання та проведення навчальних занять у формі відеоконференцій для здобувачів вищої освіти Університету відповідно до затвердженого розкладу продовжено до 31 грудня 2021 року. Заліково-екзаменаційну сесію здобувачів вищої освіти буде проведено у дистанційному режимі відповідно до Порядку організації та проведення поточного, семестрового контролю та атестації здобувачів освіти із застосуванням технологій дистанційного навчання у Національному університеті «Львівська політехніка», затвердженого наказом ректора № 258-1-10 від 28.05.2020 року в терміни, які визначені у затверджених графіках навчального процесу.
Ольга
Нарешті, якась адекватна думка. Ніяке дистанційне навчання не дасть можливості отримати здобувачам освіти якісні знання! Мої вакциновані студенти з нетерпінням чекають на навчання в звичайному режимі! Сподіваємося, що здоровий глузд візьме гору! Бо через декілька років, ті хто кричать не буду вакцинуватися, будуть волати, не підемо до такого лікаря, бо він навчався дистанційно і не віддамо своїх дітей до такого вчителя, бо що він знає, він же навчався дистанційно! Але це життя!
Вакциновані студенти
Для Ольга: Шеплені студенти через декілька років невідомо де будуть, якщо епідемії розгуляються при таких вибіркових карантинах: то для нещеплених, то для вчителів, то для дальніх поїздів, то для окремих міст і вузів, то для вихідного дня, то для адаптації в кожному районі - згадайте пости на дорогах і поливання вулиць, доріг дезрозчинами, щоб здохли всі бджоли... Ще треба продовжувати ?
БОЙ
Олечка, то что вы наверняка не умеете работать за компьютером, или вам лень делать презентации для студентов, это ваши проблемы. У студентов же разници в обучении нет, ибо читают конспекты в слух при любой форме обучения. А про экзамены я вообще молчу.
ЖестЪ
Для БОЙ: После прочтения некоторых комментариев на Освита.уа уже грех жаловаться, но попадаются недавние выпускники, которые не только не владеют навыками критического мышления, (само)оценки и (само)презентации, но и не знают правил этикета, лишены чувства такта и просто не умеют общаться, не говоря о жить и решать свои же вопросы. Чуду скоро 25, а он живёт с бабушкой и круглые сутки в играх и порнухе. Другая "краснодипломница" болеет азартными играми и влетела в очередную пирамиду и крупный кредит. Ещё одна экономистка второй год сидит дома и не может прекратить скупать китайскую белиберду втридорога. Кмс и призёр Украины за год карантина расплылся за центнер и ноет, но ему даже выгодно. И сколько ещё таких из поколения затворников (Хикикомори), которые согласны тупо сидеть дома как скот на минималке или за чужой счёт, лишь бы ничего не делать? Какую промышленность и страну они создадут, если не могут обустроить даже свою жизнь? Инфантильное быдло, которым не хватило ремня и розг.
Коментувати
1111
У нас зараз майже в кожному класі є дитина, хвора на коронавірус. За всіма правилами, клас відправляють на карантин на 2 тижні. Про яке відкриття шкіл зараз може йти мова???? Треба було у вересні не влаштовувати цирк, а нормально навчатись. А на дистанційне йти зараз, коли дійсно є в цьому потреба. І ще - вакциновані вчителі таки хворіють, і далеко не всі легко.
Форель
О чём повторно лепечете, потешные репостеры? Как недавно сказал Александр Качный, даже разрекламированная смертность от "ковида" составляет 0,4% от всех заболеваний и проблем здоровья. В дупло такие "карантины" и лже-реформаторов https://www.youtube.com/watch?v=El3XsCymAPI
мало того,
Для 1111: ещё и умирают. Вот что есть проблема. ослаили организм чухнёй, а потом ещё шастают и шастают везде, где тольк можно. А эти тупаки никак не сообразят, что вакцинация - пустышка. Мало того, что от вацкин загибаются, так ещё и от болезней.
Коментувати
Val
Правильно все. Только надо сначал провести скрининг всех детей на антитела к ковиду и у кого их нет, делать прививку. Если родители отказываются, то для посещения школы, пцр тест раз в 3 дня, за свой счет. Плюс, провести ряд бесед, развенчивающих абсурдные мифы о вакцинации, а то, надо признать, определенный процен нашего населения, отличается "особой сообразительностью".
Форель
Для Val: Понятно, что после шокофюрера и зе-оно, многие подзабыли право на образование, свободу перемещения, свободу слова и свободу волеизъявления, но кто вы такое, что решаете как единственно правильно? А "ряд бесед, развенчивающих абсурдные мифы о вакцинации" как раз проводят нормальные думающие люди, которые сопоставляют факты и заявления, но слишком пугливы, гибкие и необразованные отличается "особой сообразительностью".
Val
Для Форель: Никто не лишает детей право на образование, но у каждого есть кроме прав определенные обязанности перед окружающими. Например, если школьник совершил прям на уроки акт дефекации себе в штаны, то можно ли обвинять учителя, попросившего выйти из класса и привести себя в порядок, в нарушении прав этого школьника на получение образования. С прививками ситуация аналогична.
Вы неуч,
Для Val: батенька. Если не сказать хуже. Но Вам не понять. Родители за своих детей снесут всю эту дохлятину. Украинцы к детям трепетно относятся. Пока ещё не все оты насилуют своих детей. Рано. Рано требовать какие-то дурнуватые тесты за оргомные денбжищи. Рано. Бойни хотите?
Коментувати
Борман
Вот это уроды лицемерные. В стране рекорды смертности от ковида, дети пойдут в школу и снова пойдет новая вспышка, зато заставили купить справки учителей, интересно Шмыгаль в доле.
Форель
Для Борман: Почти не-лицемер, а куда делась статистика по обычным / сезоным ОРВИ? Вот и лобызайте очередного жирного тунца мелкого нах-фюрера.
Саша
А питання куди поділися сезонні захворювання досить цікаве, а ще цікавіше, що навіть наш завклінікою не змогла відповісти.
Коментувати