Шмигаль заявив, що в Україні немає примусової вакцинації

Водночас МОЗ може визначати професії, представники яких мають вакцинуватися обов'язково

Шмигаль заявив, що в Україні немає примусової вакцинації

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль наголошує, що в Україні немає примусової вакцинації громадян від COVID-19.

Про це він заявив під час спілкування з журналістами, перебуваючи у Донецькій області.

Водночас на переконання прем'єра, Міністерство охорони здоров'я може визначати професії, представники яких мають вакцинуватися обов'язково.

«У нас немає примусової вакцинації і не буде, тому що це протизаконно. Цього немає ніде у світі. Але у нас, у відповідності до запровадження надзвичайної ситуації, Міністерство охорони здоров'я може своїм наказом вводити перелік професій, які мають бути обов'язково вакцинованими, щоб мати змогу виконувати свої професійні обов'язки», – зазначив Шмигаль.

Також він зауважив, що плани з вакцинації громадян на сьогоднішній день виконуються.

«Ми хочемо вакцинувати 70% дорослого населення. Це понад 20 млн людей, яких ми хочемо провакцинувати до кінця року. На сьогодняшній день однією дозою вакцини щеплено близько 9,5 млн українців», – сказав прем'єр-міністр.

Окрім того, він висловив впевненість, що вакцинація 70% населення дозволить говорити про поборення пандемії.

«Вакцинація 70% населення означає те, що пандемія практично буде поборена і ми можемо взагалі знімати обмеження в державі», – запевнив Шмигаль.

Освіта.ua
27.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Шавка Ахметова, членоголовий Шмигаль, спочатку своєю злочинною постановою прирівняв учителів до рослин чи худоби. А потім ще й вирішив познущатися заявою про відсутність примусової вакцинації! ВЧИТЕЛІ!!! Не важливо вакциновані чи невакциновані. Об’єднуйтеся!!! Потрібно протистояти злочинній системі, бо інакше ваші діти стануть рабами!!! Слава Україні!!! Ганьба олігархічній системі!!! Ми переможемо!!!
Вчитель
Мені цікаво згідно якого Закону МОЗ може визначати перелік професій , які передбачають вакцинацію ? Коли і ким ці Закони були прийняті ? Коли людина обирала собі професію , вона не підписувала ніяких документів , де було зазначено , що представники її професії підлягають проведенню якихось незрозумілих експерементів , які колись придумає МОЗ чи ВООЗ. І тепер значна частина людей , тих же вчителів , вихователів іт. д , які ввійшли в перелік професій "визначених " МОЗом і які не бажають виконувати ці ганебні Накази змушені залишатись без роботи , а точніше безх засобів до існування . Шановне панство , Ви мені Диплом не видавали , то яке Ви маєте право позбавляти мене можливості працювати в тій сфері , яку я обрала ? ЧИ в нашій країні тепер ввесь життєвий шлях людини буде контролюватись МОзом і його Постановами .
Л. В.
Для Вчитель: та нехай об’єднаються, я написала в одній вчительській групі про побічні після прививки у мого сина, так мої колеги накинулися на мене, обізвали брехухою і вимагали доказів, що до нас приїжджала швидка
Коментувати
Оксана
Газлайтинг какой-то.
Гудвін
Він взагалі в курсі, що відбувається на місцях? звідки його випустили?
DeToja
Для Гудвін: 20 жовтня Шмигаль дав наказ по областях робити раптові перевірки магазинів спортзалів транспорту на предмет відсутності у людей документів про щеплення і карати винних
Коментувати
Шиян Виктор
Шмигаль ДЕБІЛ , ЯК І ВСІ !
Гудвін
Для Шиян Виктор: Не кажіть за ВСІХ!А то Ви І себе туди зарахували!????
Коментувати
Михаил
Да, принудительной вакцинации ПОКА нет. Но однозначно, что уже есть не добровольная, а ВЫНУЖДЕННАЯ вакцинация, когда людей, сознательно лишая средств к существованию, ПРИНУЖДАЮТ вакцинироваться против их воли и их выбора. И после этого иезуитски говорят, что у нас нет принуждения. ДА ЭТО И ЕСТЬ ПРИНУЖДЕНИЕ! Народная власть искала бы пути обеспечения прав людей, а эта антинародная власть превращает людей в стадо баранов. Скоро ещё и за детей возьмутся. УРОДЫ!!!
"Народна_влада"
Для Михаил: Цікаво, який відсоток вчителів голосував за цю "народну владу"? Це ж був вибір більшості учителів "народної влади", то чого обурюватися? Виконуйте наказ, бо ви дали "добро" на появу таких наказів від "народної влади".
Валентина
Для "Народна_влада": +. Якраз це стадо гуртом і голосувало за цю владу, а з людей іншої думки навіть насміхалися. Маєте те, до чого так прагнули. ДУМАТИ ніколи не завадить, а йти в загін приходиться тому, що думати не було чим.
Маргарита
Для Валентина: Тобто 72 відсотки, які проголосували за цю владу, це все вчителі? У нашій державі 72 відсотки всього населення - це лише вчителі? Не треба писати, що тільки вони голосували за зелених. Стадо - це все українське суспільство, яке тільки язиками молоти по форумах може. Чому ж не боретеся з тим, що вам не подобається? Бо тільки на форумах і сміливі? Проявіть свою сміливість не на диванах, а конкретними діями. А то на форумах патякати всі сміливі.
Коментувати
Алла
А чому медики не входять до складу професій, яким потрібна обов’язкова вакцинація?
Местный
Для Алла: потому что медики могут себя отстоять. Они по зарплатам отстояли себя так, что санитарка после Нового года будет получать как 2-3 молодых педагога.
unforgiven 2
Для Алла: якщо медиків зобов’яжуть робити щеплення, то випливе дуже багато непотрібної інформації. Однак найбільша проблема в тому, що не залишиться тих, хто буде колоти цей шмурдяк людям.
Коментувати
sss
Ну, если даже под угрозой жизни педагоги не могут обьедениться - то таким путь только в одну сторону...
Тетяна
Я сьогодні отримала повідомлення про відсторонення з восьмого листопада.Це не примус?
unforgiven 2
Для Тетяна: погроза!!! Все записуйте на телефон. У випадку відсторонення нічого не пишіть і не підписуйте!!! Вимагайте наказ про відстороненні і викликайте слідчо-оперативну групу (не патрульних!!!), які зафіксують факт відсторонення. Далі - суд!!!
Коментувати
Народний суд
Шмигаль заявив, що в Україні немає примусової вакцинації Водночас МОЗ може визначати професії, представники яких мають вакцинуватися обов’язково ключове слово може а не має право бо має право визначати якщо є санітарна служба а ви шмигалята і ляшенята жовтенята недобиті повісили це на директорів то мені директор має казати щоб я пройшла уколізацію при тому що в нього цього за законом у посадовій інструкції немає я думаю що ви попали у мози і кабміни випадково коли ви туди заходили ви не чули як вам казахи проходьте то це мимо а не у владу ви ще й зі свого барського столу трохи кришок кинули директорам правда один у столиці не повівся але боронь Боже ви простягнете до нього свої лапи то вас нічого в цьому житті не врятує Ви би хоть лікарів послухали що тих які перехворіли немає смислу вакцинувати Я вимагаю для тих які перехворіли і набули природного імунітету (от умене титри більші ніж у уколотих двома дозами) повну недоторканість особливо дибільними наказами мозу
Местный
Ахахахах каким же мусором считают педагогов в этой стране. Не знаю как всем, но мне противно, что я вообще когда-то работал в сфере образования...
на районе
Для Местный: а мне противно что я работаю в этой сфере отупления сплошные зони и сходят с ума медленно но увереннно особенно администрация
Коментувати