Примус до вакцинації суперечить позиції ПАРЄ, – Профспілка

Ніхто не має піддаватись дискримінації у зв’язку з тим, що не був вакцинований з різних причин

Примус до вакцинації суперечить позиції ПАРЄ, – Профспілка

Центральний комітет Профспілки освітян нагадав, що Парламентська Асамблея Ради Європи закликала держави утриматися від дискримінації громадян у зв’язку з відсутністю вакцинації.

Зокрема, у прийнятій ПАРЄ у 2021 році резолюції № 2361 «Вакцини проти Covid-19: етичні, юридичні та практичні міркування» йдеться про те, що громадяни мають бути поінформовані про те, що вакцинація не є обов’язковою і що ніхто не зазнає політичного, соціального чи іншого тиску за вакцинацію, якщо вони цього не хочуть.

Окрім того, у документі зазначається, що ніхто не має піддавався дискримінації у зв’язку з тим, що не був вакцинований через можливі ризики для здоров’я або не бажає вакцинуватися.

Також у резолюції наголошується, що свідоцтва про вакцинацію мають використовуватись виключно для моніторингу ефективності вакцини, потенціальних побічних ефектів та небажаних явищ.

Водночас Асамблея підтримує позицію Генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй про те, що вакцина проти Covid-19 повинна бути глобальним суспільним благом, а імунізація повинна бути доступною скрізь і кожному.

Освіта.ua
01.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
К мене медикаментозна алергія полівалентна. Поставила питання головному лікарю України (на каналі 1+). Відповідь шокувала: якщо після першої вакцини анафілактичний шок,то другу не потрібно робити (це зрозуміло,бо після нього рідко виживають), якщо алергія хоч на один компонент,але в лабораторії вакцини ми не дамо. Оце відповідь на всю країну!
"или шарлатаны"
https://www.facebook.com/watch/?v=578108193218149 Это только для думающих=
педколектив
Відсторонюйте 40 %, а вакцинуватися не будемо. Не знаємо як у інших, але у нас першими почали хворіти вакциновані учителі. Доказів "ефективності" вакцинації нам більше не треба.
Ігор
Мало нагадувати треба діяти проти порушення прав освітян. На зааи вони ідивитися не будуть
Віктор
Нікого то не Їбе на місцях і директори відсторонюють вчителів без будь-яких на то правових законних підстав!
стакан горілки і закуска
Вакцинація=поступова стерилізація. Не відразу, як деякі мери говорять а поступова. Самі подумайте. Вакциновані хворіють, вакциновані переносять хворобу, вакциновані вразливі до нових штамів. Який тоді ефект від вакцини? Ймовірно ви важко не захворієте. Ймовірно! Планета перенаселена. Олігархи, шейхи і магнати бояться що їм буде мало кисню, води, природних ресурсів. Тому і для цього вигадали ковід. А далі вакцини. Ще такого не було щоб так серйозно і силою людей вакцинували. Питається для чого?
Ж
Для стакан горілки і закуска: Ти що курнув?..Заливай поменше сліпи і галюникв не буде!..З хворих на корону лише 1% вакцинованих! Ти читай трохи , а не плітки невігласів передавай
Коментувати
Роман
А я, дурний, так собі чогось думав, що ЦК Профспілки освітян, невідступно відстоюючи права цих самих освітян, вже направили листи до Верховної Ради, до КабМіну і до Офісу Президента з _ВИМОГОЮ_ припинити дискримінацію освітян, а вони тілько на сайті нагадують... От такі ото у нас профспілки - і вашим, і нашим...