Відповідальність освітян має бути високою, – Шмигаль

Для роботи в очному форматі в червоній зоні необхідна 100% вакцинація шкільних колективів

Відповідальність освітян має бути високою, – Шмигаль

Для роботи в очному форматі в червоній зоні необхідно, щоб 100% членів колективів закладів освіти отримали повний курс щеплень від COVID-19.

Про це нагадав прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

За його словами, відповідальність освітян перед дітьми, перед їхніми батьками й колегами має бути надзвичайно високою.

«Дуже важливо, щоб був провакцинований колектив навчального закладу. У червоних зонах це буде обов'язкова вимога 100% з повним курсом вакцинації. Це відповідально. Весь світ бачив історію у США, коли вчителька, яка була хворою, заразила більше половини класу коронавірусом, і такі випадки сьогодні стають непоодинокими, тому в першу чергу це про відповідальність», – підкреслив Денис Шмигаль.

Освіта.ua
24.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Украінців хочуть знищити, примусуючи до 100% вакцинаціі, це протиречить права людини згідно закону Украіни. Хай Шмигаль піднімає свій зад і іде воювати в АТО, а не дрючити людей примусовою вакцинацією. Ми останні украінці, яке доживають на цій злиденній Украіні. У нас сьогоденна влада відбирає все: репрессіі політичні, економічні, соціальні, ще й забирає життя!!!! Треба боротися за своє здоров’я і здоров’я своіх дітей. Хай скаже Шмигаль скільки людей заразилося від ковіда, які привиті були і скільки летальних випадків сталося у вакцинированих. Бережіть себе і свою родину, ми ніякому керівництву не потрібні. Вони дивляться на нас, як на матеріал, а гроші від іностраних партнерів кладуть у своі кармани. Вони тіж самі фашисти, це внуки фашистів, вони не украінці. Висиділися роками, а тепер повилазили з дир через 75 років.
Андрій
https://zaxid.net/moz_ogolosilo_pro_vvedennya_obovyazkovoyi_vaktsinatsiyi_dlya_chinovnikiv_ta_osvityan_n1526689 Про що говорить Ляшко? "Рішення було ухвалене після розгляду скарги чеських сімей щодо обов’язкового щеплення дітей. Суд зазначив, що вакцини, що вводяться чеськими органами охорони здоров’я, відповідають «найкращим інтересам» дітей. https://zaxid.net/news/" Суд про дитячі вакцини ПЕРЕВІРЕНІ роками, А не про ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ для дорослих. ЦЕ ВЕЛИКА РІЗНИЦЯ, ЗА КОГО ВІН НАС ТРИМАЄ???
Василь Петрович
ГЕТЬ ЗЕЛЕНУ ПЛІСНЯВУ ВІД ВЛАДИ, ДІСТАЛИ НАРОД. ВЖЕ ВАМ НЕДОВГО ЗАЛИШИЛОСЯ.ЗЕЛЕНСЬКА ПЛІСНЯВА МОРДУЄ НАРОД І ЗНИЩУЄ. ГЕТЬ ЗЕЛЕНУ ПЛІСНЯВУ
МЫ
А где видповидальнисть шмыго-ляшка? &&&&&&&&... &&&&&&&&... &&&&&&&&... &&?...
вчитель намбе ван
Шмигля, а ти відповідально прибрав районо?! А відповідально моніторинг тендери?! З останнього закупка ноутів для педагогів?! Чи відповідально в містах проводяться конкурси директорів? З останнього кривий ріг із 130 директорів - 80 це і.о. бо так вигідно клану вілкулів!!! Перш ніж писати про відповідашьність спочатку наведи лад у себе!
Ніна
Ви знущаєтесь??? В той час, коли виробники вакцин знімають із себе відповідальність, хтось із уряду може її на себе взяти???? Хтось може гарантувати цілковиту безпеку? Рішення цього уряду не послідовні. Чомусь вчителі початкової школи можуть првцювати навіть у червоній зоні не отримавши вакцину, а в старшій школі це неприпустимо. Повний абсурд і безглуздя!!!!
Вчитель
Спочатку реалізуйте закон про освіту в повному обсязі, щоб про відповідальність говорити
МЫ
Для Вчитель: вот-вот а то мы только говорим про мед и его не видели, зато в кого жижу сливать так сразу в учителей безсловесных
Вєста
они не безсловесны, когда на выборах нанимать их подтирать каждому, кто рвётся у кормушки, и получать за это "длинные"(ведь что ни учитель, то участвует в избирательной компании) - пускай теперь огребают!!!
Коментувати
Микола Миколайович
А заробітну плату не думали підіймати. Скоро в школах будуть працювати одні безмозглі.
Xayc
Микола Миколайович, а зачем, если скоро учителей заменят видеозаписи уроков и онлайн-тесты? Просто под шумок "барановируса" говорящая голова мелкого блохоизбранного полумужа по указке евро-хозяев проводит велыко-крадивництво и велыко-геноцид чужого ему народа.
Коментувати
Олена
Так. Справди. Відповідвльність вчителів вискока, як завжди. Ось тільки заробітні плати -теж, як завжди! Отримуєшь копійки, меньш, ніж у продавців та інших працівників без вищої освіти, і вже, якось, не хочеться думати ні про самоосвіту, ні про відповідальність. Думаєшь про оплату комунальних послуг та про можливість протягнути від авансу до получки. Шановні! Скільки буде продовжуватися це знущання над вчителями?! Коли ви самі спробуєте,нарешті, прожити на такі зарплати, які ви платите людям, що вчаться все життя, і мають величезну відповідальність? А ще повінні показувати приклад дітям у всьому, в одязі, у зовнішньому вигляді, в тому числі. А за які кошти? За ці копійки?!
Олена
Прошу прщения за опечатки.
Коментувати
за державу
Знову пригожинські боти активізувалися проти щеплення. В петерсбурзі вже до ботились, що кожного дня до сотні вмерлих. Хочуть, щоб у нас було гірше. А дзуськи вам ірини-марини тощо!
Князь
Для за державу: ты полный дебил,в голове у тебя кисель....
Xayc
Для за державу: А назовёшь признаки государственности или просто лобызаешь? Ты бы сразу конкретнее "за шоколадную Парашку", "за Козломойского", "за тявкающую зе-бубочку", "за ху-ху" и прочее, а то побочка жёсткая.
за державу
Для Xayc: Так ви ще й князехауси. Скільки ж там у пітері таких децибілів?
Коментувати
Ірина
Шановні вчителі, якщо вас ч/з запопадливість місцевих чинуш , не допускають на робоче місце, а ви вчасно прийшли на роботу - викликайте поліцію ! По закону поліція має з’ясувати правомірність, конституційність дій адміністрації. В Конституції багато норм , які захищають від біологічних експериментів. Вакцина в стадії клінічних випробувань. Якщо ви хворіли, візьміть довідку у лікаря про перенесений ковіду, тоді питання вакцинації взагалі викликає купу питань. Подзвоніть на гарячу урядову лінію і переконаєтесь, що вакцинація - це добровільно і наказ МОЗ не є обов’язковим, це місцева влада вас чавить.
Марина
Обыкновенный фашизм в отношении учителей. А дети не могут заразить учителя? Конечно пример одного учителя и именно из Америки. Очень наглядный пример.И чем плох режим онлайн, если действительно эпидемия. А сегодня в Украине болеют только 5 процентов населения. Это что эпидемия? А большинство ещё не провакцинированы непонятно чем.
Алена
Тоді і батьки дітей повинні принести справки що вони вакциновані і не несуть загрози здоров ю вчителів.чому така неповага до їх здоров я??одна вчителька на весь світ когось там заразила.а у нас батьки заразили пів колективу
1111
Шановні керівники ( хоча сумніваюсь, що вони тут читають коментарі....)! Зупиніться! У своєму бажанні змусити вчителів вакцинуватись ви вже втрачаєте міру! Навіщо оце натравлювання батьків на вчителів? Ви зараз цим відкриваєте скриньку Пандори і її потім буде важко закрити! Багато вчителів вже говорять про те, що краще звільняться, ніж погодяться на загальнообов’язкову вакцинацію. Подумайте трішки і про це (якщо вам звісно є до цього діло....) Вже зараз є ситуації, коли директори показують батькам списки вакцинованих. І в мене чомусь з’явилась картинка в очах, як купували рабів і дивились зуби...Так це гіперболізовано, але ви своїми рішеннями робите з вчителів прислугу, обслуговуючий персонал ( Дуже ’цікаво’ було прочитати в одній з груп коментар про невакцинованих вчителів - ’через цих тварєй діти не можуть навчатись’. Ви цього добивались? Щоб вчителів сприймали як ’тварі’? А може тварі це ті, хто необдумано приймає на загальнодержавному рівні? Ті, хто свідомо маніпулює інформацією?
Arkadiy
Для 1111: + !
Коментувати
!!!!!
Шановний, проводіть експерименти на свой жінці і своїх дітях!!! Не залякуйте вчителів, ці люди також мають Конституційні права!!!
Андрій
https://zaxid.net/moz_ogolosilo_pro_vvedennya_obovyazkovoyi_vaktsinatsiyi_dlya_chinovnikiv_ta_osvityan_n1526689 Про що говорить Ляшко? "Рішення було ухвалене після розгляду скарги чеських сімей щодо обов’язкового щеплення дітей. Суд зазначив, що вакцини, що вводяться чеськими органами охорони здоров’я, відповідають «найкращим інтересам» дітей. https://zaxid.net/news/" Суд про дитячі вакцини ПЕРЕВІРЕНІ роками, А не про ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНІ для дорослих. ЦЕ ВЕЛИКА РІЗНИЦЯ, ЗА КОГО ВІН НАС ТРИМАЄ???
Svitlana
Батьки теж нехай вакцинуються. Діти теж приносять вірус від батьків. Основна маса вчителів вже вакцинувалася.
реальність
Так, так! Відповідальність - високою, а зарплата низькою! Шмигаль загубився у мріях ...
Вчителька із США
Бовдур! Телепень! Йолоп!... Прийди до школи й подивись на кількість хворих дітей! І хто кого заражає?
Саша профком
Пане Шмигаль!! Коли Ви нас перестанете дурити?? Де в бюджеті на 2021 рік обіцяні кошти на протипожежні заходи ,невже одеська трагедія нічому не навчила??? Іще- а де ж проголошена Програма студентсських гуртожитків….